img

Hasan Basri Aydeniz

14 Mart 2017 09:47

Erdoğan'ın Avrupa Aklı/Planı


Herkesin kafasında aynı soru olduğunu tahmin ediyorum. AB ülkeleri devamlı "seçim için gelmeyin, bizimde seçimimiz var" dediği halde, neden ısrarla gitmeye devam ediyor ve hatta bunun için Avrupa'yı birbirine katmayı, Türkofobiyi tetiklemeyi, çatışma çıkartmayı ve ilişkileri kopartma noktasına getirmeyi dahi göze alıyoruz. Neden?

Bu yıl Avrupa'nın 3 önemli ülkesinde seçim var.
#Fransa#Almanya ve #Hollanda.
3 ülkeninde adaylarına baktığınızda hepsinin(Özellikle #Wilders ve #LePen) Irkçı ve İslamafobi üzerinden politika izlediğini göreceksiniz. Aynı zamanda hepsi yine oldukça Radikal vaatlerde bulunuyor.

Dostlar, saplantılı Irkçılık güden ülkelerin sonu hiçbir zaman iyi olmamıştır. Avrupa da yıllar önce başlayan İslamafobi, hızla Türk Irkçılığına kayıyor. Meydanın algı yönlendirmesi neticesinde Halk tarafında da Irkçılık artıyor(planlı arttırılıyor) ve bu ideolojiyi destekleyen Adaylar ön plana çıkıyor(çıkartılıyor)

Eğer seçimlerde bu Faşist Adaylar gelirse, aldıkları radikal kararlar neticesinde Avrupa Baharı hızla başlamış olacak. 
Eğer gelmezlerse(ki diğer adaylar, halk da artan talep neticesinde Irkçılığı desteklemek zorunda kalıyor artık) Bu AB Baharı; Planlı saldırılar, tahrikler ve medyanın baskısı ile yeni yönetimi de Irkçı politikaya mecbur bırakarak yine(az gecikmeli de olsa) başlayacaktır.
Şimdi tam burada bir ara verelim ve ülkemizden birkaç örnek verelim.

Türkiye Cumhuriyeti Irkçı bir ideoloji üzerine kuruldu. Ümmet şuuru arka plana atılıp, Irk üstünlüğü ön plana çıkartıldı. Bu yolda izlenen politikalar ile yıllarca yönetilmeye çalışıldık. Ancak başarılı olunamadı ve 80 yıldır bir türlü belimizi doğrultamadık. Çünkü bize Emredilen değildi bu yol. Sonuç olarak bu durum batıl birliklerinin üzerimizde ki en başarılı planı oldu. ANCAK,

#Özal döneminden yeşillenip, #Erbakan ile devam eden "Kısas İslam ve Ümmet" bilinci, #Erdoğan'ın müthiş çabası ve halkı uyandırması ile tavan yaptı. Türk milleti 30 yıl içerisinde Irkçılık hastalığından kurtulup, Ümmet şuuruna, yani HAK olana, Emredilene geçiş yaptı. Tabii bu süreçte batıl birliklerinin içimize saldığı ikinci zehir olan laiklik safsatasından da arındık. 
Ve bu arınma/uyanış neticesinde hızla ilerlemeye/büyümeye ve ALLAHIN izni ile üzerimizde ki tüm planları da bozup, hatta oyun kuran taraf olmaya başladık.

Şimdi dönelim tekrar Avrupa'ya.
100 yıl önce içerimize saldıkları Irkçılık zehirini, şimdi bizde onlara salıyoruz. Burunlarının dibinde durmadan İslam dedikçe, Osmanlı dedikçe, onların da Haçlı duyguları paralel olarak artıyor. Türkiye Avrupa da hergün gündem olup, birde üzerine yetmezcesine Avrupa da ki Türkleri harekete geçirince, sonu bir yıkım olan Irkçılık duyguları gittikçe tavan yapıyor.

İşte bu hızla artan Faşizm, %100 Türkiye elinden olmasa da, büyük katkımız ile Avrupa'nın YIKIMI olacaktır. 
Erdoğan'ın ısrarla #NAZİ benzetmesini yapması, FAŞİST demesi, Referandum(ki şuan gündem bu, yıllardır terör örgütlerine verilen destek üzerinden yapıyor bunu) İnsan hakları, Demokrasi ve medeni olma durumu üzerinden devamlı tahrik etmesi, AVRUPA BAHARINI hızlandırarak, bizi 100 yıl önce vurdukları Irkçılık silahı ile şimdi ONLARI vurma sürecinin birer parçasıdır.

Kısacası Avrupa Birliği en fazla 5 yıl içerisinde darmadağın olacak, şimdi revaçta olan İslamafobi ve Türk düşmanlığı hızla kendi içlerinde ki hesaplaşmaya dönecektir. 
Türkiye bu süreci hızlandırmak için elinden geleni hem politika, hem provokasyon, hemde istihbarat olarak fazlasıyla yapıyor. Almanya, Belçika, Fransa vs. yıllardır boşuna "MİT" deyip durmuyorlar.

Son olarak bu son gelişmeler(AIHM başvurusu, Provakasyon vs) NATO'dan çıkmak/çıkarılmak için bahane sürecimizin bir parçasıdır. Çözüm süreci misali.
Devlet aklına güvenin dostlar. Oturup Avrupa'nın kendisi ile beraber maskelerinin de düşmesini keyifle izleyin.

Hasan Basri Aydeniz

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Erdoğan'dan 'askeri müdahale' sorusuna cevap
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
Katalonya krizi, İspanya'da sokakları karıştırdı

Hava Durumu

25°
Detaylı Hava Raporu