img

Sedat Salıcı

19 Ekim 2016 13:17

Adi Herifler!


15 Temmuzdan sonra neler yaşadığımızı bir ele alalım ne gibi gelişmeler olmuş bakalım.

Bilmem farkında mısınız ama geçen haftalarda bu ülkede 9 tane bomba yüklü araç imha edildi. TAM 9 (DOKUZ) TANE.

En son Gaziantep'te DEAŞ'ın yapacağı eylemlerden herkes haberdardır çünkü üç şehit verdik nemi yapacaklardı HDP binalarından birini ve Cem evlerinden birini bombalayacaklardı Hamd olsun TC istihbaratı engelledi ... Neden böyle bir eylem yapacaklardı ? Dertleri; Türkiye'yi yaralamak, kaos çıkarmaktı .

OHAL'den şikayet edenler nerede, bu başarıyı neden görmezlikten geliyorsunuz işinize gelmiyor dimi ?

O Halden kimler rahatsız oluyordu ? Tabikide terörden beslenen CHPKK ve HDPKK ...

Her patlamada 'Bu ülkenin istihbaratı nerede?' diyenlerde muhtemelen bu başarıların haberini görünce görmezlikten geldiler, ama biz onların görmezlikten geldiklerini göre biliyoruz ( Sizi gidi sesi büzüşeciler sizi ) . Şimdilik mantar tabancası patlamalarıyla idare edin ADİ HERİFLER !

Terörden beslenen adi siyasiler, adi tv sahipleri, adi medya gurupları, adi çakma Atatürkçü guruplar ne oldu size istihbarat sağlayan FETÖCÜ şerefsizler temizlenince eliniz boş bir yerleriniz yaş kaldınız galiba .

İçerideki FETÖCÜ hainler temizlenince herşey tıkır tıkır işliyor Allah'a şükür. Ne tırlarımız durduruluyor nede operasyonlarımız . Bu hainler bittimi ? Yok daha bitmediler, bekleyin sıra sizede gelecek sizinde defterinizi düreceğiz...

**********

Özetleyelim... Son 20 yılın kısaca özeti ve bu günkü çözüm.

Bugün Ortadoğu'da Irak'ta Musul'da bu problemleri Türkiye olarak yaşıyor olmamızın sebebi 2003'te Lider RTErdoğan'ın ısrarlarına rağmen meclisten geçmeyen Irak Tezkeresi'dir.

Öngörüsüz oluşumuzun, vizyonsuz oluşumuzun bedelini tüm OrtaDoğu'daki Müslümanlar ödemiştir ve ödemeye devam etmektedir.

O gün medyanın şişirmesi vatandaşlarımız yanlış yönlendirmesi sonucu "Türk askerinin Irak'ta ne işi var" diye başlatılan propaganda maalesef Meclistende sonucun "hayır" çıkmasına neden olmuştur.

Tarihe baktığımızda "aman bize birşey olmasın", "bize ne onlardan", denildiği taktirde o milletin sonu hezimet olmuştur. (((Savaştan kaçılmaz sadece ertelenir. Erteleme sebebide kaçmak değil daha güçlü olup doğru zamanı beklemektir)))). Bunu bilmek içinde illa filozof olmaya gerek yoktur.

O gün Ortadoğu'da olamamamızın sonuçları, terör örgütlerinin bize bunca yıl musallat olmasına neden olmuş ve mazlumların göç edip sığınacakları tek ülke biz olduğumuz için, bizimde şefkatli oluşumuz nedeniyle tarih bizleri bir kez daha ensarlık sınavına tabi tutmuştur.

Bunu düzeltmenin tek yoluda Lider RTErdoğan'a biz Müslüman Türkiye milleti olarak tam destek vermekten geçer, biz tam destek verdiğimiz sürece tüm Müslüman ülkelerde er yada geç bu vizyona ortak olacaktır yada olmak zorunda kalacaktır. Vesselam...

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Muğla'da akılalmaz olay! .
Türkiye
ÖTV, MTV arttı… Gözler o sektöre çevrildi
Dünya
İtalya bölünme için ilk adımı attı

Hava Durumu

17°
Detaylı Hava Raporu