img

Emine Ekşi

07 Ekim 2016 09:51

İlginç Bir Milletiz Vesselam


Solcular ve laikler yırtınarak adalet istediğini söyleyip, kendilerinden başka kimseye adaletli davranmayan ve solcu ve laik olmayanları sindirmeye çalışan bir çeşit ahmak türüdür bunu hepimiz biliyoruz artık.!

Eski zamanlardan örnek verecek olursak eğer yani çok eski değil Ak partiden önce, başı açık bir bayan Türkiye'de istediği gibi yaşayabilir, kamuda çalışabilir, okula gidebilir, asker, polis olabilir, M Vekili olabilir çünkü özgür! Ama yine Türkiye'de başı örtülü bir bayan bütün bunları yapamaz ve hatta OKULA BİLE GİDEMEZ!

Bu başlık altında bir kaç örnek verecek olursak eğer AYNI ÜLKEDE laik bir aile cocuklarını istedikleri gibi laik yetiştirebilir çünkü onlar özgür aksi adaletsizlik olur kıyamet kopar ama bir dindar aile çocuklarını dindar yetiştirmemeli !

Bu siyasetde de aynı Laik bir tolum istediği siyasi partiye oy verebilir ama dindar olanlar istedikleri partiye oy verirse ve birde kazanırlarsa onların seçtiği hükümet yıkılmalıdır.. Hatta ADALETSİZCE DARBELER YAPILABİLİR, KUMPASLAR KURULABİLİR Laik bir hükümet varken dindarlık elden gidiyor diyen olmazken, dindar bir hükmet varken laiklik elden gidiyor diye kıyametler kopar. Başı açık bir bayan M vekili olabir, ama başı kapalı bir bayan M. Vekili olmamalı.! Çocuklar baleye,yüzmeye vs gidebilir ama Kuran kursuna gitmemeli.. Gençler bar,clup,diskoya gidebilir ama camiye gitmemeli..

ŞİMDİ BU YUKARDA YAZDIKLARIMIZ ADALET İSTEYENLERİN İSTEKLERİ!

Ama Din düşmanlığına, Ahıra çevrilmiş Camilere, başörtülü diye 2. Sınıf muamelesi gören ve okuyamayan, kamu alanında bulunamayan bayanlara, Askeri darbelere, idamlara, kargaşaya,sokak çetelerine, karanlığa ,doktor ve ilaç kuyruklarına, hastanelerde rehin kalmaya ve hatta ölülerin bile rehin alındığı hastanelere..Çöp yığınlarına, sokakta patlayan ve ölümlere yol açan çöp yığınlarına(!), kepenk kapatmaya..

CHP ile karanlık günlere yürümeyi istemiyoruz diye ADALETSİZ BİZ OLUYORUZ

Garip bir ülkeyiz biz..

Mesela %90'ı müslüman olan

Amaaa Allah ve Resulu'nu anlatan derslerin seçmeli...

Mustafa Kemali anlatan derslerin ZORUNLU olduğu okullarımız var.!

Kasaptan et alıp lapur lupur yemenin çağdaşlık Ama KURBAN BAYRAMINDA ALLAH (cc) için kurban kesip fakiri doyurmanın yobazlık olduğunu düşünen Mallarımız var

Başı açık kızların okumasının çalışmasının çok normal Ama başı kapalı kızların eve kapatılması gerektiğini düşünen "Laik"lerimizde var...

Haaaa bide bunun adı ÖZGÜRLÜK diyenlerimiz var

İlginç bir Milletiz Vesselam . . !

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

 • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Yazıya 6 Yorum Yapılmış

 • Bozkurt

  09 Ekim 2016 02:53

  Cevap Ver

  Yazılanlar doğru eyvallah
  Ama komplike bi yazı olaylar yada örnekler arasında ki bağlantı iyi kurulmamış. Sokak röportajında konuşan normal bir bireyin anlatımı yazıya dökülmüş hissini veriyor. Bana göre en önemlisi ruh yok....

 • İdris türkoğlu

  07 Ekim 2016 12:59

  Cevap Ver

  Bahsi geçen laik kesimin dertlerinin ne laiklik nede atatürk olduğuna inanmıyorum ben.
  Tabii din düşmanlığı başka, din düşmanlığını hangi maske adı altında yapıldığıda pek önemli değil, şuan laiklik ve atatürk adı altında yapılıyor. lakin bunların tek derdi parsayı toplamak ve kaymağını yediği kaymak tabakada kalma derdidir.!
  80 yıldırda bu şekilde kendilerini kamufule ederek kaymağı yemeyi ve adanolunun vatan sever insanlarını ikinci hatta üçüncü görmekten çekinmeyen bu türü artık veterinere götürüp kısırlaştırma zamanı gelmiştir.!
  Allah bunların şerrinden vatanı milleti korusun...

 • Ali Ertuğrul

  07 Ekim 2016 11:20

  Cevap Ver

  Vallahi aynen böyleydi ,bu hinler özgürlüğü hazmedemiyordu emine müslümanlar ın baskı yediği bir Türkiye komik ya komik duble komedi !
  Millet bunu hiç yemedi , yedirdik işte böyle darbelere bile kafayı koduk
  Ha ha

 • Temel taşcı

  07 Ekim 2016 11:18

  Cevap Ver

  Evet bu bahsettiğiniz kesim kendilerinden olmayan ve kendileri gibi düşünmeyenleri hep yobaz olarak gördüler yıllarca irtica irtica diyip 90 yıl puttan başka bir şey yapmadılar bu ülkede hiç adaletli davranmadılar ama şimdi adaletten bahsediyorlar eee nedemişler gün gelir devran döner diye işde bu gün o gündür şimdi onlar miyavlasın başörtüsüne özgürlük yürüyüşünde polisden yendiğim jopun acısı hala içimdeyken adealetten bahsedenezler kendi düşen ağlamaz
  Ama bunalrın eline fırsat geçerse katliyam yaparlar bu ülkede Allah bunlara fırsat vermesin

 • Piyanist Murat

  07 Ekim 2016 11:18

  Cevap Ver

  Başlayıp biten her devir gibi bu kemalit devirde bitecektir. Sadece 100 yıl sürecek ama o yüz yıl yüz yıl değil sanki 1000 yıl gibi ihanet kan ve gözyaşı verdi bu millete ve islam alemine

 • Yalçın Kara

  07 Ekim 2016 11:01

  Cevap Ver

  Yüreğinize sağlık. Cok guzel anlatmışsınız. Kemalistler bu ülkede adaletsizlikten dolayi hep 1-0 onde başlıyorlar . Rte nin gelişi ile o üstünlüklerini kaybettiler. butun mesele bundan ibaret. Hayirli cumalar

Tüm yorumları okumak için tıklayın

Gündem
Yaz saati uygulaması 'torba tasarı'da
Türkiye
Irak sınırında saldırı: 1 asker şehit
Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Dışişleri Bakanı ile görüştü

Hava Durumu

19°
Detaylı Hava Raporu