img

Sedat Salıcı

04 Ekim 2016 10:54

Hele Şu Yere Yakına Bakın!


Vatansız! Bayraksız ! Dinsiz ! Haddini Bilmez ! Soru Çalan ! İspiyoncu ! Kendinden Olmayanları Fişleyen ! ŞEREFSİZ Tankçı Kurmay Albay Faruk Yaman Albayın Ettiği lafa bak arkadaş. İzlediğimde inanın deliye döndüm sinirden tir tir titredim, tüyler, kıllar ne varsa hepsi diken diken oldu ! İşlediği suçu bastırmak için birde gider yapıyor, geri kalan bölümünüde yerin dibine sokmak gerekir bu...

FETÖNÜN Darbe girişiminin ardından tutuklananlar arasında cılız bir sesle albay bozuntusu şöyle diyor...

"Mümkünse Herkesi rütbesine göre rütbeliler tutuklasın kelepçe taksın".

Demek istediği aslında, Kendi rütbesi albay olduğu için, bir astsubayın yada baş çavuşun kendini tutuklaması etik değilmiş, aşağılıyıcı onur kırıcı oluyormuş...

Çok şükür askerlerimizden birisi "KAPATIN ŞU ALBAYIN AĞZINI" diyor. Vatan sever asker az bile yaptığının kendide farkında. Ah ben orda olacaktım SATILMIŞIN bedenine ne varsa boşaltacaktım ! Yinede sağol Varol Asker İyki varsınız ! Rütben her ne ise fark etmez << Senin Iman dolu göğsün gibi serhadın var. Anlından öpüyorum seni asker >> .

Normalde, ülkeler arası savaşlarda onuruyla savaşanlar, esir düştüğünde esir alan taraf esirlere şerefiyle savaşmış askerlere gerektiği gibi, onuruna şerefine leke sürmeyecek şekilde muamele yapar. Fakat bu iki tarafın savaş halindeki askerleri için geçerlidir.

Şimdi darbe girişiminde bulunan ŞEREFSİZ SATILMIŞ Albay kime karşı savaş açmış ? Kime mukavemette bulunmuş ? Kimden emir almış ? Yaşadığı ülkenin, giydiği üniformanın, vergisinden beslendiği vatan evlatlarına karşı, dış güçlerin KÖPEĞİ FETÖDEN emir alarak ihanet etmiş birde gelmiş ne İstiyor.

Soruyorum size...

Bu albayda Onur var mı, Şeref var mı, Haysiyet var mı ? Bundaki rütbelerin asıl tarifi, hainlikte şerefsizlikte albaylığa kadar yükselmiş senden olsa olsa şerefsizlerin albayı olur ŞEREFSİZ Albay !

Çok mu ileri gidiyorum, rahatsızmı oldunuz ? O vakit sizde onlardansınız, Sözüm yazım bu vatana ihanet edenlere(•)

ULENN ! var ya, daha ağır şeyler yazacağım yazacağımda, siz bunun mislini hakediyorsunuz. Fakat; Bu yazdıklarımı okuyacak o kadar onurlu haysiyeti şerefli vatan sever insanlar varki onların hartına yazamıyorum. Şu an bulunduğum ortamda sizin gibi hainlere en ağır ithamları sesleniyorum ama yazamıyorum adi mahlukatlar !

Nerden alıyorlar bu cesareti ? Bir bakalım... Bunca hainliğe ramen, kendini bir nimetten sanan kendi ülkesine hainlik yapıpta ondan sonrada, geniş geniş takıla bilecekleri başka bir ülke var mı şu dünyada ? Bence yoktur olamazda... Bizde bu kanunlar olduğu sürece hainler hainliğine devam edecektir.

Nemi yapılmalı bu hainlere, çok basit.

Bu hainlere hak ettiği cezayı vermezsek, şu iğrenç kibirlerinde onları boğmazsak yazık bize hemde çok yazık !

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
CHP'li vekil "masum siviller" demişti, pkk yalanladı "bizim adamlarımız"
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Haşd-i Şabi ve Peşmerge çatıştı!

Hava Durumu

24°
Detaylı Hava Raporu