img

Sedat Salıcı

26 Eylül 2016 20:43

Kıl Dönmesi (FETÖ ve Örgütü).


İmdi biraz okuyup şöyle diyenleri duyar gibiyim...

"Offff yine mi FETÖ"

Evet arkadaş yine FETÖ! O  sapık melun yok olup ölene kadar, yine FETÖ ! O SATILMIŞ İT ve Örgütü çökene kadar yine FETÖ ! Çünkü; Arkasındaki tüm destekçileri senin değilse de, benim dinimin, ülkemin, çoluğumun çocuğumun, özgürlüğümün, hürriyetimin, malımın mülkümün, düşmanı !

Belki siz farkında bile değilsiniz, ama ben farkındayım FETÖ şu an eskisi kadar güçlü değil, Fakat; Eskisinden daha ünlü onu bu denli ünlü yapanda biziz ne yapayım onun hatalarını yazmaktan başka bir şey gelmiyor elimden varsa bir öneriniz onada açığım. Yalnız şu an hangi ünvanlarla ünlü varın onuda siz düşünün; )

Bildikleri halde, Duydukları halde, Gördükleri halde, Beraber iç içe yaşadıkları halde Neden Susarlar ? Peki bunlar neye gayret ederler ? Neye bağırır çağırır yırtınıp dövünürler ? Bütün tasarruflarını neye harcarlar ?

Tabikide doğru olan herşeyi yanlış göstermeye gayret ediyorlar.

Bu ne aymazlıktır ? Bu ne pervasızlıktır? Bu ne utanmazalıktır ? Bu ne CÜRETTİR ? Bakın cesaret demiyorum cüret diyorum çünkü onlarda cesaretin en ufak kırıntısı yok yalandan üç kağıttan beslenende cesaret ne arasın ...

Acaba neden yanlışa susuyorlar ? Neden hata OKYONUSUNDA yüzmekten zevk alıyorlar ? Neden doğru olanı yanlışmış gibi bizim yüzümüze çemkiriyorlar ? Çünkü; Ana sermeyeleri YALAN yanlış fitne fesat gıybet KASET olduğundan.

Kendimden bir anı... Arada birde olsa eşimle kahve yudumlar iki belin lafını kırarken, ben tabiki her zamanki gibi gündelik sıcak olayları ülke meselelerini anlatır duruma istemesemde geli veriyorum, alışkanlık işte ne yapayım tutamıyorum kendimi. Bazen 4 yaşında oğluma anlatır buluyorum sonrada kendi kendime gülüyorum.: ) Bu hain FETÖYÜ ve örgütünü anlatırken tek cümleyle eşim bana bu yapının nasıl bir yapı olduğunu söyleyeyi verdi gerçi hoşumada gitti, ben anlatıyorum ama dinlemiyor sanıyordum dediki; "Ayol bunlar bildiğin KIL DÖNMESİ".

Milletimizin bunların nasıl ilerlediğini anlaya bilmesi için bu kılın kemiğe dayanması gerekiyordu yoksa sittin sene anlayamazdı bu milet. Anlaşılan o ki 15 temmuz gecesi bu kıllar kemiğe dayandı Hamd olsun Türkiye milleti uyandı tüm dünyayıda uyandırmaya çalışıyor, hayırlısı olsun İnşallah.

Nerde kalmıştık ? Bu KIL DÖNMELERİNİN(FETÖ)'nün İTLERİNİN YALAN ve KASETTEN çıkarları ney ? Tabikide tamamen duygusal tamamen dünyalık. Sorsanız onlara öyle değil ama "Türkçe derler, İmam derler, yenilikçi derler, kafire karşı dini yumuşatıp içlerine sızıyor" derler... "Yok kardeşim o malum şahıs örgütü ve sizler öyle değil yanlış yapıyorsunuz" desenizde delilleriyle ispatlasanızda size dönüp şöyle deyi veriyorlar. Güya bizler, "Çok cahil yobaz gerici varoşmuşuz" deyip işin içinden çıkı veriyorlar. Haksız olduklarını bile bile yağ misali suyun üstüne çıkıyorlar. Bilmezlerki asl olan sudur biz buhar olur havaya buluta karışır tekrar su oluruz, Onların ise Ne Yağlığı kalır, Nede Ballığı kalır, Kala kala satılmışlıklarıyla kalırlar.

Vesselam ...

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

13°
Detaylı Hava Raporu