img

Sedat Salıcı

15 Eylül 2016 19:38

O'da Öldü!


Ünlü... Düşünürümüz ÖLMÜŞ Aktörümüz ÖLMÜŞ Yakışıklımız ÖLMÜŞ Müslüman düşmanımız ÖLMÜŞ Şeriat düşmanımız ÖLMÜŞ ...

Tarık Akan; Işığın bol toprağın bol olsun İnandığın gibi; Tabiattan geldin tabiata karışacaksın ... Senin inancına göre yeni hayatında artık ne tür birşey olarak doğarsın bilemem, doğuncada haber ver bir zahmet.

Ne hikmetse biz Müslümanların Bayar'ımı mübarek cuma gününde de ölüveriyorsun, bu ölümünü çok manidar buldum...

Akan Tarık ÖLDÜ.

Şimdi bir karar verelim müslümanlardan şeriattan nefret eden, her seferinde kinini kusan eline güç geçse biz Müslümanları bir kaşık suda boğmak isteyen şehit edilen savcımıza "şehit" demeyen, katillerine saygı duyan birisini cennete gitsin diye dua etmek kerizlikten başka hiç bir şey değilde nedir ?

Biz Müslümanlar gerekli tepkiyi vermediğimiz sürece, yalakalık olsun diye kafire "yerin cennet olsun" diye dua ettiğimiz süre, hiç kusura bakmayın ama mallıktan öte gitmez.

Onlar biz Müslümanların tutarsızca omurgasızca davranışlarımızdan dolayı, bize her zaman it gibi domuz gibi hırlamaya devam edecekler.

Müslüman; Müslüman olanın yaptığı hataya, işlediği günahlara üzülür acır düzelsin diye dua eder. Eyer vefat ettiyse günahlarının affı için dua eder.

Müslüman; Müslümanlara düşman olana, Allah'a düşman olana, şeriata düşman olana üzülmez acımaz, cennete gitsin diye dua etmez.

Sırf söz olsun diye dünyalık maddi çıkarlarımız için onlara "cennete gider İnşallah" diye dua ede üzülür acırsak hep üzülen ezilen hatta düzülen taraf olmaya mahkum oluruz. Sonrada Allah'ım bu musibetler başamızdan eksik olmuyor neden"? diye dövünür dururuz.

Allah'ın izniyle şehit olan savcımız Mehmet Selim Kiraz cennete gitsin fakat şehidimizin katillerini öven saygı duyan bu adamlardamı cennete gitsin ?

Eee o vakit inandığımız mahşerde gücümüzün yetmediği zalimlere kafirlere "görüşürüz" dediğimiz Allah'ın adaletine Allah'ın sözüne ters düşmez mi ?

Biz Müslümanlar ne vakit akıllanacağız ne meraktayım. Ömrüm yeterde görürüm İnşallah.

Allah hepimize akıl fikr ihsan nasib etsin.

Rahmetli Erbakan Hocamızın dediği gibi "Türkiye'mize ülkemize şuurlu Müslümanlar yetiştirmemiz şart". Amellerimizi, emelimizi, işimizi, vaktimizi, ömrümüzü bu uğurda harcamak arzusuyla; Allah'a Emanet olun !

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
ABD'den PKK/PYD'ye 'enerji kalkanı'
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Trump seyahat yasağının kapsamını genişletti

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu