img

Sedat Salıcı

11 Eylül 2016 23:26

Bir Huzur Verin!


Eyyy içimizdeki SATILMIŞ hainler Eyyy Batı AB, ABD, Rusya, İsrail, Esed, Çin, FETÖ !

Şerefsizliğe alçaklığa hainliğe bu bayram ara verin, ara verinde yer yüzündeki mazlumların sofrasına, bir tabak çorba, bir kaç kilogram et girsin.

Bu bayram ne Türkiye'de ne Suriye'de ne Arakan'da ne Myanmar'da, ne Irak'ta, ne Filistin'de, ne Gazze'de nede Türkmen dağında bombalar patlatmayın işkence yapmayın.

Bunca yıldır sizin zulümünüzden dert çeken, çile çeken ülkeler, aileler huzur bulsun, bayram boyunca yüzleri gülsün bir kaç günlüğüne insan olun insalıktan hiç mi nasiblenmediniz ?

Bir huzur verin, vicdansalığa alçaklığa namussuzluğu ara verin !

Allah'ım bayram arafesinde senden isteğim, "Bu zalimleri yok etmemiz için biz Selçuklu biz Osmanlı torunları olan biz Türkkiye devletine nasib et, biz yaşarken bunların diz çöküpte (biz ettik siz etmeyin) dediklerini görmeyi bizlere müyesser eyle" !

Sıra sizde... Eyyy Dünyadaki zengin beyazlar şöhreti yaklaşmış ün mevki makam koltuk sahipleri dinsizliğinizi, sahte vejeteryanlığınızı bu bayram kenara bırakın... Biz Müslümanların kurban Bayram'ı olan Bayramımıza laf söz söylemeyin, kampanyalar düzenleyerek kötülemeyin işinize gücünüze bakın yiyin için şişin patlayın keyfinize bakın.

Sizin her gün hemde her öğün yediğiniz, şu fakir fukaranın ise; senede bir kere yediği helal etle uğraşmayın. Bir kaç kilo et size neden batar onuda anlamış değilim.

Bu dünyadaki nimetler tüm yaşayan canlılara yeter, aç gözlülük yapmanın ne anlamı var ? İnsan oğlunun bir oturuşta bir öğünde yiye bileceği et but köfte yada her ne ise, yüz illa aradaki fark iki yüz elli gram ettir, yada her hangi bir yiyeceğin miktarı bu kadardır, fazlası zaten insan sağlığına zarar verir.

Fazla yemekten hastalananlarla dolu dünyamız .... Örnekleri okada çokki, bir sürü zengin aç gözlülükten fazla yemekten midesinin sağlığını kaybettikten sonra, ömrünün geri kalanını sütle ıslatılmış bisküvi, yada pipetle çorba içerek tüketmiştir.

Bre gafiller ! Bee cahiller ! Bunlardan hiç mi ders almazsınız ?

Tüm Müslüman Aleminin Kurban Bayram'ının huzurlu sağlıklı barış içersinde geçmesini Allah'tan Niyaz ederim.

Allah'a emanet olun.

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Erdoğan'dan 'askeri müdahale' sorusuna cevap
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
Katalonya krizi, İspanya'da sokakları karıştırdı

Hava Durumu

26°
Detaylı Hava Raporu