img

Sedat Salıcı

27 Ağustos 2016 17:30

15 Temmuz Gecesi Öncesi ve Sonrasındaki Halkın Sesi


Lideri ve Meseleyi iyi anlamak lazım. Türkiye'de her yeni köprü,tünel,yol,gemi,uçak,silah,hastane,üniversite,hava alanı,icat,yenilik,fabrika,iyi ekonomi,uydu,petrol,gaz ve her milletten vatandaşlarımızın birlikte barış içersinde yaşaması, Bizanslı olan AB'nin ve ABD'nin kalbine saplanan Müslüman Türkiye Zülfikarı'dır !

Bu Zülfikar onlara battıkça içimizde yaşayan İTLERİN canları acır acıdıkçada daha çok saldırgan olurlar. Bunları iyi tespit etmek lazım. Toplum olarak bunları dışlamanız aramızda içimizde onlara paye vermememiz bizim birinci derecede vatandaşlık görevimizdir ...

Bu hainler oyun bozar, huzur bozar, yenliklere karşı gelir, doğru yapılanlar yanlış, yanlış yapılanları doğru gösterip hedef saptırırlar. Her türlü çirkefliği her türlü omurgasızca davranışı sergilerler ne vatanları ne dinleri nede bir bayrakları vardır. Ya parayı maddiyatı, ya makam mevki koltuğu şanı şöhreti, yada (sünnetsiz) severler .

Yeni Büyük Türkiye Devleti olmaya adım attığımız şu günlerde her gün dünya tarihine, yeni tarihler yazdığımız dönemde zorlu süreçten geçerken, Türkiye'de yaşayan dini,mezhebi,meşrebi,rengi,ırkı fark etmeksizin bu ülkenin geleceği için çalışmak zorunda olduğunu umarım herkes anlamıştır. Bu gün bunun için çalışmayan yarın bu ülkede siyasette,medyada,ticarette,dostlukta,kardeşlikte,sanayide, saf dışı kalmaya toplumun gözünde erimeye ülkeden göç etmeye mahkum olacaklarıdır. Geçtiğimiz süre içersinde bu durumu iyi anlayan sayın Devlet Bahçeliye teşekkür eder, Kemal Kılıçdaroğlu'nun son zamanlardaki tutumu Türkiye toplumu tarafından beğenilmektedir, İnşallah ülke meselelerinde aynı tutumu sağına soluna bakmadan devam ettirir.

Bilesiniz ... Bu özveriyi yapmayanlar, ucundan bucağından da olsa, özveride bulunanlara destek olmayanlar, Yeni Büyük Türkiye Devletinde yeri yok ve olmamalıdır ! Olmamaları hatta yok olmaları içinde canla başla çalışacağız İnşallah ! Vesselam ...

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
FETÖ bunu da yaptı… Öğrenciler hastanelik oldu
Türkiye
İstanbul'u korkutan iddia için açıklama geldi
Dünya
BM'nin hala Arakan'a erişimine izin yok

Hava Durumu

17°
Detaylı Hava Raporu