img

Selami Haktan

19 Ağustos 2016 04:35

FETÖ ve PKK


Anlaşılamayacak birşey yok! Kürtlere zulmederek Kürtleri PKK'ya, dindarlara zulmederek dindarları da FETÖ'ye mecbur bırakmaya çalıştılar! 

Köylerini yakarak, dillerini yasaklayarak, işkence ederek Kürtlerin bir kısmının PKK'nın saflarında; başörtüsü zulmü yaparak, İmam hatipleri/Kuran kurslarını kapatarak, irtica adı altında her türlü işkenceyi reva görerek, dindarların bir kısmının da FETÖ'nün saflarında mevzilenmesini sağladılar.

Hem PKK'ya hem FETÖ'ye muhalif olan herkesi ortadan kaldırdılar! PKK'ya muhalif olanlar silah yoluyla, FETÖ'ye muhalif olanlar yargı yoluyla ortadan kaldırıldı! Kendi alanlarında tek söz sahibi haline getirilmeye çalışıldı! Kürtlerin bir kısmı faşizme karşı PKK'yı, dindarların bir kısmı da Kemalizme karsı FETÖ'yü çare olarak gördü! 

PKK'ya ve FETÖ'ye inananlar paralarını verdi! Mallarını mülklerini verdi. Hatta ve hatta çoluk çocuklarını teslim ettiler! Maddi manevi her türlü desteği verdiler! Lakin gelin görün ki hem PKK hem de FETÖ tek merkezden yönetilen, umut taciri birer kuklaydı! Amaçları-Necip Fazıl'ın deyimiyle- "boğulan genç kızı kurtarıp kıyıda ırzına geçmekti." Plan istedikleri gibi gitseydi ikisi de kurtarıcı olarak karşımıza çıkacaktı.

Onların bir planı vardı ama Hamdolsun ki Allah'ın da bir planı vardı! Hedeflerine ulaşmak için o kadar çok aşırı gittiler ki artık halk nezdinde ucubeden farkları yok! Bırakın uzak durmayı insanlar artık bunlardan tiksinir hale geldi! Geldiğimiz noktaya baktığımızda her iki tarafta freni boşalmış iki kamyon gibi uçuruma doğru gidiyor! Yerle yeksan olmaları yakındır.

Herkes müsterih olsun. Yeri göğü, canlıyı cansızı noksansız yaratacak kadar güçlü,  annelerimizden bile daha merhametli olan Rabbimiz bu aziz milleti çakallara yem etmeyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın!

En güzele emanetsiniz canlar!

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

10°
Detaylı Hava Raporu