img

Sedat Salıcı

18 Ağustos 2016 14:56

Allah Var Gam Yok!


Dün Van Bu gün Elazığ Şimdide Bitlis Yarın neresi acaba ?

O yüzden abdestsiz namazsız dolaşmayın hainler içeride olunca nerde olay olacak tahmin etmek çok zor.

Bu teröristleri kullanan patronlar durmayacak bela dahada büyüyeyecek... Bizi Ülkemizi ve ülkenin kaynaklarını kullanamadıkları sürece daha da azacaklar.

Her özgürlüğün bedeli var binlerce yıldır ödüyoruz sanmayınki bu gün yarın bitecek, maalesef kıyamete kadar bitmeyecek vesselam bilin istedim ve bilmenizi istediklerim o kadar çok fazlaki ...

Şu yer yüzünde... Düşmanı, haini bu kadar çok baska ülke var mıdır?

PKK, İŞİD, FETÖ, PYD, DHKP-C, YPG, HDP, YPD daha niceleri ... Hepsi ayni anda saldırıyor.

Oyun büyük ama hiç tedirgin olmayın yeyse kapılmayın. Allahı'ın sevdiği Peygamber Efendimizin işaret ettiği Sahabe İkramın canlarını verdiği Türkiye'dir !

Lider RTErdoğan ve B.Bakan Bin Ali Yıldırım'a uyarım... Sizler bizler her ne kadar "Kefenimizi giydikte yola çıktık". "Kellemizi ortaya koyduk" "Can'ımızı ortaya koyduk korkun bizden" desekte şunu iyi bilmeliyiz... Bu hainler ve destekçileride aynı şekilde kararlılar o yüzden bu söylediklerimiz söylemde değil eylemede olmalı ve hepsinin başı kesilmeli idamsa idam, mermiyse mermi yok etmek üzere ser ve acımasız olmalıyız olmak zorundayız .

Türkiyenin bu güne kadar yaşamış ahirete göçmüş fakat Ülkemizin hala altında yaşayanlar, şu anda üstünde yaşayan bizler dahada büyüğüz. Nerden mi üretiyorum bunları ? Vatan için Bayrak için Dinimiz İslam için ölümden korkmayan müminler bizler olduğumuz sürece, "Allah var Gam yok" !

"Ya Allah Bismillah AllaHu Ekber" !

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu