img

Sedat Salıcı

10 Ağustos 2016 14:40

Cemaatleri Yedirmeyiz! Ama Hangi Cemaatleri?


(Türkiye'de)...

Ülkemizde hakkıyla hizmet eden CEMAATLERİ YEDİRMEYİZ...

EYYY Müslüman Türkiye milleti...

Bir konuya etraflıca ve dikkatlice bakalım süzelim algıya dikkat edelim.

FETÖ örgütünün devletin tüm mercilere sızmasının ve art niyetli olduklarının ortaya çıkması sonucu, çakma FETÖ İslam cemaatiyle, düzgün dürüst olan ülkesini seven her fırsatta canını hiç düşünmeden ortaya koyan cemaatleride harcama peşine düştüler. Kemalistler ve hala gizlemmiş kripto FETÖ elemanları böyle bir algı peşine giriştiler tabi Müslüman Türkiye Milleti yerse...

Dikkat edin nerde sakallı cübbeli yada Müslüman cemaat varsa şöyle demeye yada yazıp çizmeye başladılar... "Bunlarda kesin onlar gibidir derhal önlem alınmalı" diye çığırtkanlık yapıyorlar. Aman dikkat edelim böyle insanlara. Kemalistler şu anki durumdan pay çıkarıp kaymak bal peşindeler. FETÖ'cülerde hedef saptırıp örgütünden elamanları kurtarma,gizlenme,gizleme peşindeler.

Şimdi bu karalamaya çalıştıkları cemaatleri bir inceleyelim hakketten devleti ele geçirmek dünyayı koltuk makam mevki paraylamı yönetmek istiyorlar, yoksa Peygamber'imizin biz Müslümanlara yüklediği formatlamı dünyayı aydınlatma peşindeler.

Mahmut Efendi cemaati, İskender paşa cemaati, Adıyaman cemaati gibi hakkıyla islama hizmet etmeye çalışan gayret eden hayatlarını bu uğurda harcayan mübareklere böyle çirkin bir yafta vurmaya çalışanlar yine şeytanca planlar içindeler...

Bu liderler Cemaatine her seferinde öğüt olarak... "Çalıştığınız ortam, okuduğunuz ortam, yaşadığınız semt İslamiyete uygun değilse o okullarda okumayın, o işlerde çalışmayın o semtlerde oturmayın siz sadece HakTeala'ya güvenin bu gibi ortamlardan ayrılın, gerekirse Hicret edin Hicret sevabı alın, unutmayınki rızkı veren Allah'tır" diyen bu cemaatlere ve cemaat liderlerine iftira atanlar Şeytanın askerlerdir, Türkiye düşmanlarıdır, İslam düşmanlarıdır.

Bunların hepsi TOP yekün ALÇAKTIR NAMUSUZDUR !

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

 • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Yazıya 2 Yorum Yapılmış

 • Abdullah HÜDAVERDİ KONYA

  17 Ağustos 2016 08:43

  Cevap Ver

  Sayın yazar Sedat Salıcı'ya sonuna kadar katılıyorum, her zaman devletin bekası için gayret göstermiş olan bu samimi cemaatleri, fetö den ayırmak gerekir, toplumun sigortası olan bu cemaatler kıyamete kadar yaşayacaklardır evvelAllah.

 • Ferhan Gökçe

  10 Ağustos 2016 20:04

  Cevap Ver

  Aynen...çok doğru.

Tüm yorumları okumak için tıklayın

Gündem
Pist hazır: Gözler 26 Şubat'ta
Türkiye
'Türkiye nüfusunun 2040'da 100 milyonu geçmesi bekleniyor'
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu