img

Volkan Cengiz

09 Ağustos 2016 19:18

Hainlerin Sonu Darağacında Bitti


Türkiye Rusya ilişkilerinin düzelmesi gerçekten de çok önemli...

Her ne kadar millet olarak bu meselede hamasi tavır göstermiş olsak da, ekonomik açıdan ağır bedellere vesile oldu.

Bugün yapılan görüşme olumlu geçti fakat umulur ki normalleşme süreci de hızlı ilerlesin.

Ne yazık ki Rus uçağının düşürülmesi ile ilgili bugün geldiğimiz noktada, bu komplonun da bir paralel örgüt tuzağı olduğunu görüyoruz.

Şöyle bir yakın geçmişe bakıyorum da, aklıma sahne sahne Türkiye'nin içine girdiği daha doğrusu içine itildiği cendereler ve her haliyle ince ince işlenen ihanetleri görüyorum.

Mesela çözüm sürecinin bozulmasından sonra yaşadıklarımız!

Hatırlar mısınız? Güneydoğu'da operasyonlar başladıktan sonra, operasyon yapılan mahallelerin duvarlarında şöyle yazılar yazıyordu; '' Türk'ün gücünü göreceksiniz. Bir Türk hepinize bedeldir '' vs.

Belli ki Pkk'ya yapılan operasyonlar sivil Kürt halkına yapılıyor şeklinde gösterilmek istendi ve bu da paralelin işiydi.

Hedefleri Türk ve Kürt halklarının birbirinden olabildiğince nefret etmesiydi. Hatta o dönemde bir video hazırlamıştı Hdp..

Videoda evlerin nasıl vurulduğunu göstermiş, bazı Kürtlerin kaybettikleri çocuklarının resimleri elinde röportajlar yapmışlardı.

Gerçekten de evlerde büyük mermi delikleri vardı. Elbette ki Pkk da o evlerden savaşmıştır. Fakat hiç şüphem yok ki, Kürt halkının tamamını devlete karşı ayaklandırmak adına, paralel örgüte mensup subay, astsubaylar Güneydoğu'da vicdan dışı bir çok eylem yaptı..

15 Temmuzdan sonra, yani Fetö terör örgütünün ordu içindeki yapılanmasının ne denli dehşetli bir seviyede olduğunu gördükten sonra, bir çok şey daha bir anlam kazandı. Uludere katliamı olsun, çözüm sürecinin bozulması ve devamı olsun, Rus uçağının düşürülmesi veya kimbilir bomba döşenmiş yollara kurban edilmek üzere bilerek gönderilen yüzlerce şehit.

Neticede anlaşılan o ki, akla gelen gelmeyen birçok olumsuzluk onların eseriydi.

Hainler öyle bir çalışmış, öyle bir fitne ağı meydana getirmiş ki, neresinden tutsan dökülen bir sistemle bu ülkeyi yıllarca oyaladılar.

Sonunda en şerefsiz tuzağı kurarak bu millete direkt saldırdılar da, asıl tuzak kurulan kendileriymiş Allah oyunlarını başlarına geçirdi.

Bu hüzünlü hikayeden geriye tarihe geçecek sayfalar kaldı.

Temennim o ki, Gelecek nesiller içi çile dolu o tarih sayfalarını çevirirken sona geldiğinde şu cümleyi okusun.

'' HAİNLERİN SONU DARAĞACINDA BİTTİ. ''

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Ömer Çelik'ten 'referandum' açıklaması
Türkiye
Afyonkarahisar’da art arda iki deprem
Dünya
Alman basını: Hükümet kurulmazsa Merkel'in sonu olur

Hava Durumu

25°
Detaylı Hava Raporu