img

Volkan Cengiz

04 Ağustos 2016 18:59

Sahte Birliklere Lüzum Yok


Milli birlik mitingi olacak Yenikapı mitingine, Devlet Bahçeli katılmayı kabul ederken, Kemal Kılıçdaroğlu reddetti!..

Zaten lüzum da yok sahte birlikteliklere, biz ülkücü kardeşlerimizle birliğimizin tadını çıkarırız sorun değil...

Chp'liler de haftasonu yapacak bir meşgale arıyorlarsa, ne bilim Pkk'lıları hastanede ziyaret olabilir, darbecileri hapiste ziyaret olabilir veya Türkiye'ye yapılacak yeni operasyonlarda ne şekilde tutum sergileyecekleri ile ilgili çalışma yaparak haftasonlarını değerlendirebilirler.

Neticede onlar bu milletle değil, gavur milleti ile birlikler. Gavura nasıl hizmet edeceklerinin çalışmalarıyla vakitlerini geçirsinler.

**********

Chp darbecilerin akibetlerinden ne kadar da kaygılı...

Devamlı hainlerin eziyet görmemesi adına üzeri kapalı uyarılarda bulunuyorlar.

240 kişiyi şehit edecekler, binlerce insanı yaralayacaklar, Türkiye'nin karanlık 30 senesinden sorumlu olacaklar, bizleri Işid, Pkk gibi örgütlerin eğlencesi haline getirmenin hesaplarını yapacaklar, Türkiye'yi bölerek emperyal güçlere yem etmek için işgale girişecekler, Chp de bu canavarların akibetinden kaygı duyacak!

Buyur burdan yak!???

Geçen de babam beni aramış '' Evladım bak şimdi zamanı değil, hedef gösterme, kimseye söz etme boşver sataşmayan yazılar yaz ''

Ahh baba ah! Sen Kuran-ı Kerim'in neredeyse tamamının batılın ne denli dehşetli bir düşman olduğundan bahsettiğini bilmiyor musun?

Sizler bu alçakların ne mal olduğunu yüzlerine vurmadığınız için böyle oldu.

''Sabırdı, iyi niyetti'' derken ömürler geçti gitti, bunların anladığı anlayacağı yok.

Ancak aşağılanır, ancak kalleşlikleri yüzlerine vurulur bunların.

Eğer darbe gerçekleşmiş olsaydı ben, ya evinden çıkıp bir daha dönemeyen baba veya evladının gözü önünde uydurma mahkemelerde asılan bir baba olacaktım.

İşte bu kara hayal doğrultusunda, şu anda darbeci şerefsizlerin '' öldürün artık bizi '' diye içlerinden geçirdiğini biliyorum ya, '' çok şükür '' kısasa kısas işte... Herşey meşru, herşey olması gerektiği gibi...

Üzül Chp üzül!

Hayran olduğunuz gavurlara Türkleri de Suriyeliler gibi kurban edemediniz ya, kininizde boğulun!...

 

**********

 

Cumhuriyet gazetesin yaptığı habere göre, yeri değiştirilecek askeri birliklerin arazileri Araplara peşkeş çekilecekmiş!..

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum. Gazete yerine algı oparatörü olarak çalışan Cumhuriyet ve benzeri gazeteler hep aynı ayak oyununu kullanıyor. '' İDDİA EDİLDİ '' diyorlar.

Erdoğan'ın İsviçre bankalarında gizli hesapları olduğu '' İDDİA EDİLDİ''

Sümeyye Erdoğan'ın 50 bin TL danışmanlık ücreti aldığı '' İDDİA EDİLDİ ''

Erdoğan'ın Işid komutanını tebrik ettiği '' İDDİA EDİLDİ ''

Edildi de, edildi!!!

Kim etti? Ne zaman etti? Adı soyadı ne? Kaynağı ne? Belgesi nerde ?

Bunları sorarsan YOK!

Hatırlarsanız Can Dündar ne demişti mit operasyonu ile ilgili ifadesinde '' Biz tırların Işid'e gittiği haberini '' DUYUM ÜZERİNE YAPTIK ''

İyi de bu haber binlerce Türkmen'e silah gidememesine, Pyd'nin koridora yerleşmesine, Türkiye'nin de uluslararası arena da terör destekçisi ilan edilmesine vesile oldu. Kaldı ki bu bilerek yapıldı da o konuya girmeye lüzum yok.

Ama asıl sorun bu yalanları dillendiren, savunan kamuoyundadır. Hakkı konuşmak yerine, adalet adına emek vermek yerine, egosu yüzünden kan akmasında bir beis görmeyen kara vicdanlardadır.

Hiç şüpheniz olmasın ki '' Türkiye Işid'e destek oluyor '' yalanına bu kadar sahip çıkmasalardı, Suriye'deki tablo bambaşka olurdu.

Pek yakında sosyal medyada '' Bu tiyatro Araplara araziler peşkeş çekilsin '' diye yapıldı şeklinde gözüyle görmüş gibi tartışan bir çok robot ile karşılaşacağız.

Ak Parti de Cumhuriyet Gazetesini kapatmak için neyi bekliyor anlamıyorum. Fetö menşeli görünmese de, devşirilmiş ve direkt Fetö'ye çalışan bir gazete bu...

Bütün Fetö kanalları kapatıldı da, bu gazete niye faaliyetini sürdürüyor!!??

Eğer adı Cumhuriyet diye, o meczup kesimin tepkilerinden çekiniliyorsa, daha bunların egosu ve çalışmayan kafası yüzünden milletin geri kalanı ne kadar eziyet çekecek!???

Kesin artık bu güruhun beslendiği fitne damarlarını!...

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
İngiltere'den Türkiye'ye Pkk desteği
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
İslam ülkelerine Ermenistan çağrısı

Hava Durumu

18°
Detaylı Hava Raporu