img

Sedat Salıcı

03 Ağustos 2016 11:37

Aldanmayın!


O dönemlerde hem yazdım hemde söyledim ve yine yazıyor yine anlatıyorum...

Fettö örgütünün planlarını uygulama konusunda ayak bağı olan Kemalistleri Ulusalcıları "#Darbe" dediler "#Balyoz" dediler ve bir çok askeri,gazeteciyi,siyasileri içeri attılar.

Peki yılanların asıl mevzusu neydi ? Tabikide Türkiyeyi ülkeyi ele geçirme, iktidarı kullanma savaşıydı ...

Bu gün görüldüğü gibi o savaşı o gün fettö örgütü kazanmıştı ama, ama diyorum bunların arasında çok fark yok al birini vur öbürüne bilesiniz dostlar...

Bu gün suçsuz diye çıkarılan bu askerler,siyasiler kimdi ?

Birde onları hatırlayalım ve ona göre yazıp çizelim ona göre konuşalım...

O dönem içeri alınanlar yine biz Müslüman Türkiye evlatlarının okullarına üniversite puanlamasında meslek ve imamhatip okullarına ambargo koyanlar bunlar deyimliydi ? Askeriyede Subay yada üst komuta kademeye yükselmeyelim,,doktor,vali kaymakam, bilim Ada'mı olmayalım diye biz Müslümanlara zulm etmediler mi ?

Başı örtülü bacılarımız okumasın, devlet dairelerinde çalışmasınlar, başı örtülü analarımız,ninenlerimiz sakallı babalarımız dedelerimiz askerdeki çocuklarının torunlarının yemin törenlerine almayanlar bu şerefsizler deyilmiydi ?

Daha biz bu millete ne anlatalım bilemiyoruz şaşkın tv kanallarında bu aşağılıkları izliyoruz... Ne çabuk unutuyorsunuz ne çabuk aldanıyorsunuz arkadaş Vallahi Billahi ben çözemedim...

Allah akıl fikr versin milletimize aynı tuzaklara düşmeyelim İnşallah! Farkına varalım artık düşman aynı düşman. Onların gözünde onların nazarında; Müslüman Türkiye'ye biz Müslüman Türkiye evlatlalarını hiç sevmeyen hiç benimsemeyen hiç bir şekilde insani değeri olmayan bir milletiz... Bu Milet bu Ülke ne zaman içerdeki ve dışardaki düşmanını bilirse işte o zaman #YeniBüyükİslamTürkiyeDevleti kurulmuş demektir !

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Afrin'de Uverkan köyü teröristlerden temizlendi
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Bütçesi fazla veren Singapur'dan vatandaşlarına prim

Hava Durumu

11°
Detaylı Hava Raporu