img

Barzan Qarnu

31 Temmuz 2016 11:39

FETÖ PKK İşbirliği


PKK derin bir ihanet çetesi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Darbe başarısız olunca askere saldırılarını artırdı. Çukurca’da Fetöcü hainleri arayan askerlere PKK saldırdı, 5 asker şehit oldu. İşte PKK-Fetö işbirliği. O kaçak hainler de çoktan PKK'ya katılmıştır zaten.

HDP bir türlü şiddetten vazgeçmiyor. Bir taraftan da Fetö gibi insanları kandırma derdindeler, barış istiyoruz diyerek askere saldırıyorlar

Eğer PKK-HDP gerçekten demokrasi isteseydi darbe girişiminden sonra oluşan havayı zehirlemez askere saldırarak tahrikte bulunmazdı.

Darbe denenesinin ertesi günü, Kürtlerin darbeye karşı sokağa çıkmasını hazmedemeyen HDP, gölge etmek için halkı Öcalan için sokağa çağırdı ancak sadece 50 kişi katıldı. Jirki aşireti darbeye karşı 5bin kişi ile yürüdü

Ey HDPli aklı vicdanı satılmış piyonlar, halk savaş istemiyor ve sabrı da taşımak üzeredir, provokasyonu bırakın, son pişmanlık fayda etmez.

HDPliler Hala Roboski aydınlatılsın istiyor musunuz yoksa PKK ile Fetö subayların birlikte yaptığı ortaya çıkacak diye istemiyor musunuz?

Roboski Erdoğan ve Fidan'a karşı Fetö ile PKK'nın ortak operasyonudur. Roboskiyi Organize eden Fetö ile PKK'nın amacı “MİT yanlış bilgi verdi, asker köylüleri vurdu” deyip Fidanı istifaya zorlamaktı. O günlerde Fetöcü Emre Uslu ile Mehmet Baransu sürekli Fidanı suçladılar.

Roboskiyi kimin ne amaçla yaptığını hükümetin çözmüş olduğunu sanıyorum ve yakında bunı yapanlar da bunun hesabını verecektir.

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu