img

Volkan Cengiz

26 Temmuz 2016 13:35

1960'da Fetullah mı vardı?


Neymiş? Fetullah belasını bu ülkenin başına biz sarmışız!

1960'da Fetullah mı vardı? Yoktu ama aldılar seçilmiş meşru hükümetin Başbakanını astılar!

Meselenin özünde, bu ülkede sandığa saygı duymayan, anti demokratik Kemalist kesimin başımıza sardığı beladır Fetullah terör örgütü...

Sanki Fetullah olmasaydı, darbe girişimi olmayacak mıydı?

Daha önce söyledim yineliyeyim. Herkes Fetö'ye odaklanıyor. Hiç şüpheniz olmasın ki, o subayların içinde tencere tava çalanların kocasından, oğlundan veya sela okuyan hocayı dövmeye kalkanların akrabalarından bolca Kemalist subay vardı.

İşte bu melanettir Erdoğan'ı Fetullah ile işbirliği yapmaya zorlayan!

Bu zihniyete karşı mecburdu dışarıdan bir güç devşirmeye, Ergenekon soruşturmasında adı geçenlerin tamamı da suçsuz değildi.

O dönemde Erdoğan Fetö örgütünün yoğun psikolojik atakları ile hayatını sürdürüyordu. Her gün gazetelerinde '' Erdoğan'ı suikastlerden, darbe girişiminden biz kurtardık '' şeklinde haberler yaparak Erdoğan'ın güvenini kazandılar. Bunun yanısıra ideolojik birliktelik de cabası...

27 Nisan muhtırasına herkes hatırlar! Yaşar Büyükanıt gecenin bir saati e-muhtıra ile darbe girişiminde bulunmadı mı? İşte bu Erdoğan'ın Fetullah ile işbirliğini neden yaptığının en önemli kanıtıdır.

Kemalist tayfa bunu 2007'de denedi! 3 Sene Fetö Erdoğan üzerinde algı operasyonu yaptıktan sonra 2010 'da Ergenekon süreci başladı.

Uzun lafın kısası eğer bu ülkede sahte demokratlar olmasaydı, milletin oyuna saygı duyulsaydı, bu ülkenin yarısı olan nüfus bir kaç hakaret kelimesine sığdırılarak yok sayılmasaydı, ne gezi olurdu, ne yolsuzluk, ne terör, ne darbe girişimleri...

Bu ülkenin gerçek sorunu darbe girişimini proteste edeceğim diye yola çıkıp, '' Erdoğan'ın diktasını istemiyoruz'' diye slogan atan, ikiyüzlülerdir.

Onlar baskılanmadıkları sürece, tıpkı atılması unutulan bir çöp gibi bakteri üretmeye devam edeceklerdir!

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

14°
Detaylı Hava Raporu