img

Sedat Salıcı

15 Temmuz 2016 16:51

Terörün Her Türlüsüne Lanet Olsun


"Fransa Nice"

Aslında şu soru sorulmalı neden hep Fransa? AB nin en zayıf halkası ondan mı? Kendi teröristleri nasıl oluyorda kendilerini vuruyor. Terör örgütlerine ülkesinde kucak açan her türlü özgürlüğü tanıyan bu ülke değil mi ? Kısaca kendi kendilerine yaptıkları aşikar, kendi içlerinde paralel yapı dış güçlere bağlı iş birlikçiler mi var ?

Fransa Nice'deki hellim tır terörü vakasından sonra neler mi olacak. Bu olay çok su götürür Tüm Haçlıları İslama karşı birlik olması için yapıldığına bahse girerim. Önümüzdeki 25 yılın hesapları bunlar. Yeni yüz yıla yeni dünyalarını inşa etme hesapları olduğu kesin.

Bu gün Ürdün şarki mülteci kampına saldırıda çoğu çocuk olmak üzere 17 kişi öldü! Kimin haberi oldu, bilen duyan var mıydı?

Ya Rab! Bizleri bağışla İstikametten ayırma! Ülkemizi ve mazlumları şer-şirret fitne ve Terörden Koru!

Recep Tayyip Erdoğan tüm dünyaya barış teröre karşı birleşmeli savaşlar durdurulamalı diyor anlamak istemiyorlar. "Kimsenin ettiği kötülük bu dünyada kimseye kalmaz, elinde sonunda o kötülük sahiplerini bulur" diyor lider. Hepsinin başınada en kötü hal geliyor. Olan yine her milletteki gibi masum vatandaşlara oluyor.

Tayyip Erdoğan yüzlerce kere söyledi, "iyi terör-kötü terör diye bir ayrım olmaz, teröre karşı topyekün savaşılmazsa bu iş bitmez"...

Türkiye devleti Türkiye Hükümeti Türk milleti, teröre karşı duruşuyla dünyadaki en temiz kesim.Hiç kimse için terörü istemiyor, hiçbir yerdeki teröristi desteklemiyor.

Yani demem o ki dünyada teröre karşı duruşu Türkiyeden daha temiz, daha masum başka hiçbir ülke yok. Gurur duyulacak bir durumdayız Hamd olsun.

Ne ilginç Türkiye'de yaşayıp teröre destek veren siyasiler,medya,akademiyenler terör Avrupa'da olunca tüm sanal alemi tüm teknolojiyi kullanarak AB yalakalık olsun sesimiz duyulsun adımız resmimiz geçsin diye, ağız birliği yapmışcasına tır terörünü lanetliyorlar, sırf beslendikleri AB ülkelerine bağlılıklarını ispatlamak için yarışıyorlar yalakalıkta sınır tanımıyorlar karakter yoksunu adiler.

Yalağa ne konursa onu yalayan alçak vatan hainleri sıra sizede gelecek ve bunların hepsinin hesabı sorulacak...

Terörün her türlüsüne lanet olsun!

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

13°
Detaylı Hava Raporu