img

Barzan Qarnu

22 Haziran 2016 16:32

Kürtlerin Bir Daha Düşünme Zamandır


Kürtler neden İstanbula geliyor, çobanla benim oyum bir mi diyen Can Dündar vb HDP-PKK'yı destekliyorsa Kürtlerin bir daha düşünme zamandır.

Koyu Kemalist, Hasan Cemal, Irkçı Fettulah örgütü,Malüm Nazlı Ilıcak HDP-PKKyı destekliyorsa Kürtlerin bir daha düşünme zamandır.

PKK-HDP Kürt düşmanları tarafından ele geçirilmiştir, bu yapıya destek veren Kürtler kendilerini yok etmekte olan ihanete destek veriyor.

PKK-HDPliler Kürt çocuklarının beynini yıkarken, PKK-HDPnin ideolojisini sorgulayan herkes ajandır diye öğretiyorlar.

Bu zavallı beyni yıkanmış, Öcalanist kandırılmışarın fikir yürütme, tartışma yeteneği yoktur, farklı şey duyunca hemen ajan diyorlar.

Ajanlığın ne olduğunu anlayamazlar.

O kadar düşünmeden yoksunlar ki, ajanlığın gizli iş olduğunu, bir ajanın burada yazıp kendini deşifre etmeyeceğini bile anlayamazlar.

Ajan PKK'nın içine girer bilgileri devlete verir, tıpkı Roboskide insanlar ölsün diye paralel ajanların devlete yanlış bilgi vermesi gibi.

Öcalan'ın sapkın ideolojisi, HDP'nin kayıtsız şartsız bu anlamsız ucube ideolojiye teslimiyetini deşifre etmekle ajanlığın ne alakası var?

HDP de komüncü düşüncesini ifade edebilir ama Kürt hakkını arıyorum diyerek hendek kazıtıp, siyaset yerine kan dökmeye hakkı yoktur.

Bir taraftan Kürtlerin hakkını arıyorum diye öbür taraftan bizim savaşımız Erdoğanla deyip hendek kazıtıp, Kürtleri öldütmek hak değildir.

Erdoğan bir siyasidir, siz de bir siyasi partisiniz, mücadelenizi siyasi vereceksiniz, yok yapamıyorsanız istifa eder dağa çıkarsınız.

Yok biz kuzu kebab yiyeceğiz, Romalarda, Bodrumlarda tatil yapacağız, binlerce TL vekil maaşı alacağız diyorsanız biz burada DUR! Deriz.

Hendek yanlış,olan kürtlere olacak dedik dinlemediniz, sonuç onbinlerce harap ev, yüzbinlerce evsiz ve hala pişknice iyi yaptık diyorsunuz.

HDP-PKK'nın yaptığı herşey Kürtlerin aleyhine Mesela Hendek Ucube özyönetim Esadı destekleme Irak Kürdistanını karıştırma Şengal Kerkük

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Yaz saati uygulaması 'torba tasarı'da
Türkiye
Irak sınırında saldırı: 1 asker şehit
Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Dışişleri Bakanı ile görüştü

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu