img

Orhan Baylan

27 Mayıs 2016 03:51

Şehirler Temizlenirken


Geçen yıl Temmuz'dan beri PKK ve HDP'nin öz yönetim saçmalığı diye kamufle etmeye çalıştığı çukur savaşlarında ölen genç insan sayısı 5000 oldu.
Sokak sokak ev ev temizlik yapılırken elbette bizimde yürek yakan kayıplarımız var...
Tabi bu sokakları tutmuş olan piçler gebertildikçe şehirler nefes almaya başladı.İnsanlar üzerilerinde ki baskıdan ve zulümden kurtulmaya, hatta bunu açıkca gelen bu örgütün kravatlı teröristlerine karşı da gösterir oldular.
Ve örgüt gittikçe kan kaybediyor.Şehirlerde ki ve kırsalda ki ağırlığı yok oluyor.
Şimdi artık yapılması gereken halk üzerine kurdukalrı psikolojik baskının kırılması.
O sokaklarda öldürttükleri bölgenin gencecik çocukları vasıtasıyla istedikleri terörü kendi halklarına karşı yönlendirebiliyorlardı.
Belediyelerin acilen elden geçirilmesi gerekiyor.İş alan firmaların, bunların sahibi görünen insanların, belediyelerde çalışan militanların hepsinin muhakkak ayıklanması lazım...
Her şehirde örgüt adına haraç toplayan, irtibatı sağlayan, bu picleri normal esnafın üzerine sevk eden kişileri istihbarat eminim tek tek biliyordur.
Devlet kurumlarında, devletin verdiği görevi örgüt adına kullanan, bunu güç gösterisine dönüştüren militan kılıklı kadın erkek devlet görevlilerini temizlemezseniz; sokaklarda ki 14-18 yaş arasında ki veledi zinaları temizlesen ne olur...
İş yarım kalmış olur...
Bunun için; özel terör yasası mı çıkarırsın, 657 yasalı devlet memurları yasasını mı değiştirirsin bilmem ama...
Bunları yapmazsan; yarın yine o şehirleri o pisliklere bırakmış olursun.
"Bak noldu devlet bize ne yapabildi" tafrasını atarlar normal halka karşı...
3 gün sonra yine sokakları güvenlik güçlerine kırdıracak gencecik insanlarla doldururlar...
Ama bu dediklerimiz olursa; psikolojik baskıyı göremeyen halkın kendisi geriye kalan 3-5 zibidiyi zaten tükürükle boğar...
Bu Ülke'nin birliği ve dirliği için toprağa düşmüş aziz şehitlerimizin kanının yerde kalmaması için esas yapılması gereken bundan sonra bu...
Bekliyoruz..!

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Yazıya 1 Yorum Yapılmış

  • Mesut Bozkurt

    28 Mayıs 2016 01:18

    Cevap Ver

    Emniyet Genel Müdürlüğü nün son zamanlarda aldığı yüksek miktardaki özel harekat personelleri ne için olabilir sizce, aynı zaman da devletin o bölgelerde operasyon yaparken bana göre yaptığı çok ince ve uzun soluklu olan bir planı vardı tabi sadece bir değil bir kaçtane ama ben sadece analiz yaptıklarımdan birini söyleyim bölgede görev yapan jöh, pöh ve özel kuvvetler bölgeyi teröristlerden temizlerken aynı zaman da bölgeyi olumsuz yerleşim şekillerinden de temizliyorlardı yani teröristler için olumlu olan şehirlerin, ilçelerin düzensiz ve kabaca yerleşim planlarını görev yapan askerimiz ve polisimiz bölgedeki halkı tahliye ederek oraları yerle bir ediyordu bunu anlayacak kadar zekası olmayan Yahudi lobisinin teröristleri de buna yardımcı oluyordu Ahmet Davutoğlu 'nun sur da yaptığı konuşmada Diyarbakır'ın sur ilçesini yeniden dizayn edeceğiz diyerek tıpkı sur gibi operasyon yapılan Cizre Nusaybin Bağlar.... Gibi diğer il ve ilçelerde aynı dizayndan geçecek devlet oralara herbiri iyi eğitimli özel harekat polisini ve askerini yerleştirecek bunlar uzun soluklu planlardır ama unutmayın ki siyonistler 100 yıllık planlarını devreye koyuyorlar ve işletiyorlar bizim cumhuriyetten sonra yapılan en uzun soluklu planımız rahmetli Erbakan hoca tarafından yapılan içinde Özal 'ın, Recep Tayyip Erdoğan 'ın olduğu alemi İslamı kurtaracak mükemmel planı var ve inşaAllah bu devlet daha büyük planlar yaparak eski güzel tarihine hatta daha iyisine dönecektir.

Tüm yorumları okumak için tıklayın

Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

17°
Detaylı Hava Raporu