img

Barzan Qarnu

30 Mart 2016 08:44

Kürt çocukları nasıl PKK'lı oluyor?


Karayılan, PKK'nın da artık Türkiye şehirlerine gireceğini söyledi, Şimidiye kadar girenler PKK değildi Mars'tan gelmişti. Önümüzdeki günlerde bölgede daha çok kan akacağı ve sağlam alan Kürt şehri kalmayacağı anlaşılıyor. Kürtler topluca yersiz yurtsuz kalacak.PKK Kürtlere yaptığı ihanetin galasını yapıyor,Onbinlerce Kürt öldü kalanlar ya ölecek ya göç edecek tıpkı Suriye Kürtlerine yaptıkalrı gibi.Hükümet PKK ile mücadele okun yaydan çıktığının farkında değil. Çözüm sürecindeki gibi hatalarını anladıklarında çok geç olacak.

Aman HDP'ye dokunmayalım yoksa onları güçlendiririz yaklaşımı yanlıştır. PKK, Rusya'nın yardımı ile bölgeye silah yığmaya devam ediyor. Devletin maaş verdiği komüncülerle PKK yeni plan yapıyorlar, satılmış pararlelciler de planın içinde, maalesef durum daha kötü olacak.Çözüm şu,PKK ile topyekün ve çok yoğun ve çok acil basın şekilde bir mücadele başlamalı ve buna PKK'ya karşı Kürtler de katılmalı. Şu ya da bu şekilde başta Kürtlerin başına bela olmuş HDP-DBP ve uzantıları hepsinin gereğine bakılsın, ya gebertilsinler ya kovulsunlar.
HDP'ye maaş veriliyor, o maaş silahlara gidiyor, HDP, PKK'ya eleman yetiştiriyor, artık bu oyunun son bulması lazım, tüm sabırlar tükeniyor.Burada bas bas bağırıyorum, PKK-HDP yoğun bir saldırı hazırlığı yapıyor. Yetkilier biliyor mu bilemem ama halk da bilsin. ve PKK-HDP'nin top yekun savaş planına şu ana kadar yetkililerin bir önlem almadığı da görülüyor, Biz görevimizi yapıp uyarıyı yapalım.Çözüm sürecinde de aylarca bas bas bağırdık devlet hata yapıyor, PKK güçleniyor diye ama sesimizi duyan olmadı ve sonuç ortada.Karayılan, YPS(YDGH cehenneme gitti adı anılmıyor artık) şehirlerde savaşacak HPG de savaş katılacak.
Sanki şimdiye kadar PKK tarafsızdı. Hükümetin PKK ile savaşta zaafı var mı?
Evet var
DBP'li belediyeler savaşın bir parçası, hendeğin ana organizatörleri, onlara dokunan yok
Kandil'e ve Suriye'ye gidip PKK'ya katılanlara kim nerede propaganda yapıp beyinlerini yıkıyor ve gidişlerini kim organize ediyor?
Çocukları alıp PKK propagandası yapıp dağa gönderenler HDP ve DBP'li belediyelerdir, kurs ve sosyal aktivite adı altında bunu yapıyorlar
Burada hükümetin zaafı-yetersizliği var, HDP-belediyeler kurs adı altında binlerce çocuğu kandırıp terörist yaparken hükümet engel olmadı
Terörist yetiştiren DBP-HDPli belediyelerin Kursları şehir ortasında bu faaliyetlerini Öcalan posterleri altında açık açık gerçekleştirildi.
HDP-DBPlilerTerörist yetiştirme kurslarına hala devam ediyorlar.kapıalrı kilitleyip kendini yakan PKK'lıları gösterip propaganda yapıyorlar
Kursların eğitmenleri Kandil'de 4-6 ay eğitim alıp geliyorlar. Kürt çocukları nasıl PKK'lı oluyor diye merak edenler, işte böyle oluyorlar
 

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
PKK iki MİT'çiyi kaçırdı mı?
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
ABD'den PKK'ya 120 TIR silah daha!

Hava Durumu

22°
Detaylı Hava Raporu