img

Baş Yobaz

24 Şubat 2014 11:35

Dinlenmek yok, Hiç durmadan DİNLEYECEKSİNİZ!


Malum süreç tüm sıcaklığıyla devam ediyor. Ağzı salyalı kuduz köpek misali, her gün tükenen, tükendikçe saldırganlaşan bir örgütle karşı karşıyayız. “Ananaslar” “elmaslar” “rafineriler” “Koçlar” “Sabancılar” “Aydın Doğan'lar” “Doğan Görünümünde Emekli Vaizler” “Dinlendik Serzenişleri” “Atamalar” “Atanmamalar” “Atananların Tasfiyesi” “Mit Krizi” “Cemaatçi basıncılar, özgürlükcüler, din tüccarları, ılımlılar….” vs. vs. bunlar ve daha sayamadıklarım. Cemaatin ana gündem başlıkları...

Takiyyeci Vaiz Lobisi sürekli gündemde canlılığını korumaya çalışıyor. Her hoşlarına gitmeyen durumda bir “Tape” yayınlıyorlar ve gündemi aleyhlerine çeviriyorlar. Adamlarda müthiş zenginlikte bir dinleme ağı var. 7000 kişiden bahsediliyor içlerinde en üst makamdaki siyasetçilerden en düşük kademede ki ayakçılara kadar. (Listede kendimi görmedim, tüm Cemaatçi kardeşlerimi esefle kınıyorum)

Cemaatten parti beklentimiz halen sürmekte. En son aldığımız duyumlara göre, BBP’nin birçok il başkanlıklarını ve hatta MKYK üyeliklerini ele geçirdiğini öğrendik. Eski Genel Başkan Yalçın Topçu’nun istifası da bu duyumu doğrular nitelikte. Aynı cemaat biliyorsunuz, şu sıralar Saadet Partisine yanaşmaya çalışıyor. CHP ile ilişkilerini anlatmaya gerek yok enişte-kayın gibiler…

Peki ya düşünsenize Cemaatin Seçimlere girdiğini, herhalde sloganları da şöyle olur;

“Hedef 2023 Dinleme”

“Durmak yok Takiyye’ye Devam”

“Her bireyimize bir ‘Bank Ananasya’ Kart vereceğiz!”

“Mağdurum da mağdurum”

“Peygamber Türkiye’nin iktidarını bize verdi.”

“Papa Hazretlerine her ilde bir ofis”

“Ilımlı İslamdan ılımlı siyasete.”

“Uzun Adam’ların ölmesini istemek füruattır”

“Dokunma rantıma, çıkartırım kasetini”

“Oy vermeyenlerin evlerine ateşler salınsın.”

"Dinlenmek yok, Hiç durmadan DİNLEYECEKSİNİZ!"

Gibi gibi…

Bu kirli süreç 30 Mart akşamına kadar sürecek ardından Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlere kadar da devam edecek atladıkları bir husus var; “Onların bir planı varsa Allahın da bir planı var” “Onlar kirli oyunlara girdikçe Aziz Türk milleti Ak Partinin AK’ına daha da çok inanacaktır.”

 

Bu mesele Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık koltuğuna, bu mesele Türkiye Cumhuriyetinin Bağımsızlığına, Bu mesele 6 asır Dünya’ya hükmeden Osmanlı Devletinin diriliş seslerine, bu mesele bir bucuk milyarlık İslam ümmetine, bu mesele Filistin’e Gazze’ye Keşmir’e Çeçenistan’a Kosova’ya Bosna’ya Mısır’a Yemen’e Pakistan’a kastedilmiş bir meseledir. Hangi partiden ya da hangi görüşten olduğunuz önemli değil. Bugün bu meselenin yanında bulunanları ve bulunmayanları tarih bir bir yazacak. Bizler partici değiliz, partizan hiç değiliz. Evet bizler tarafız HAK’ın tarafındayız. Aynı şarkılar da hüzünlenen, aynı milli duygulara sahip, aynı dili dini kültürü paylaşan, aynı espriye kahkahayla gülen, gelen bir şehit haberine aynı anda ağlayan bu AZİZ TÜRK MİLLETİNİ bölmeye kimsenin ne gücü ne de hayalleri yeter!

Bu minvalde Milli İradeye sahip çıkmalı, dış mihraklı görüşlere yer vermemeliyiz. Gerekirse Kapı Kapı gezerek Yeni Türkiye’nin İstiklal Mücadelesini herkese anlatmalıyız.

Yazıma Dışİşleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun sözleriyle son vermek istiyorum.

“Biz cihan devletinin Mirascılarıyız!

Biz değilsek bile bizden sonraki nesiller CİHAN DEVLETİNİN VATANDAŞLARI olacak!”

 

Baş Yobaz

Twitter.com/abdestalanlaik

[email protected]

facebook.com/abdestalanlaikk

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Yazıya 1 Yorum Yapılmış

Tüm yorumları okumak için tıklayın

Gündem
Barzani'den Türkiye açıklaması!
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Barzani'den Türkiye açıklaması!

Hava Durumu

16°
Detaylı Hava Raporu