img

Şevki Karabekiroğlu

14 Haziran 2017 10:46

3 boyutlu Fetö operasyonu


1.Devletin adamları. Örgütsel bağlantıların peşinde. Örgütün omurgasını çökertmeye çalışıyor. Bunu yaparken kimseye haksızlık yapılmasın kimse devletine küsmesin diye azami dikkati gösteriyor.

2. Ulusalcılar Operasyon bahanesi ile bir yandan fetöden Ergenekon ve balyoz davalarında yediği darbenin intikamını alıyor öbür yandan da dindar kesime duyduğu kini bu işe katarak sudan sebeplerle adam topluyor. Böylece Erdoğan ın en büyük dayanağı olan dindar kesimi ona düşman ediyor tabanı oyuyor

3.Kriptolar. En büyük öncelikleri elebaşları gözden kaçırmak. Bunu sağlamak ve operasyonlar hız kesmeden devam ediyor görüntüsü vermek için örgütle yolu ayıranları sonradan örgüte cephe alanları fetö ile Reis arasında kalıp Reisten yana tavır alanları içeri alıp sayı çoğaltıp operasyon yapılıyor görüntüsü veriyor, onları Reise düşman ediyor. Son iki kesim yargıda damat olayı gibi şaibeli kararlara imza atıp tüm operasyonu şaibe altında bırakıyor ve devlete Reise olan güveni sarsıyor.

Geçen hergün aleyhimize işliyor ve kamuoyunda devlete duyulan güven sarsılıyor.
İtirafcılar irtibatı kesmiş adamları ihbar ediyor. Olabildiği kadar çok masum ve toplumda güven duyulan insan işe katılıyor ki sonunda millet "yok ya bu işin cılkı çıktı " desin. Tüm operasyon şaibe altında kalsın 

Hükümet cephesinden gelen darbeler hariç.

Yeri değilken bedelli askerlik konusunun gündeme alınması, kıdem tazminatı tartışması, emekli yaşı, öğretmen komisyonlarında keyfi puanlamalar yapılması Eğitim Fakültelerinden mezun binlerce öğretmen adayı varken başka fakültelerden öğretmen alınması, Üniversite sınavlarında zor ve farklı soru sorarak dersane olmadan olmayacak fikrinin yeşertilmeye çalışılması, ilgisiz insanların operasyona dahil edildiğini gördükce insanların kaygıya kapılması ve kendi kapısının da çalınmasından korkması vs. vs.

Nasıl çözülür bilemiyorum

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu