img

Hasan Basri Aydeniz

10 Mayıs 2017 16:51

Şimdi Bedenimizi Taşın Altına Koyma Zamanı


Rusya, küreselcilerin cirit attığı, en fazla ekmeğini yediği ülkelerden birisiydi. Putin, çıkarlar doğrultusunda asla tamamen anlaşabileceğimiz birisi olmasa da(ki hiçbir zaman olmayacak) küreselcileri ülkesinden tasfiye etmeyi başaran ilk liderlerden birisidir.

Bu yolda Erdoğan'dan çok daha acımasız ve radikal yaptırımlar uyguladı. Küreselci zenginleri tasfiye edip, milli/yerli zenginleri türetti. Muhalefet namına birşey bırakmadı -ki- oradaki muhalefetinde Türkiye'dekinden pek bir farkı yoktu ve bir çoğu küreselcilerin maşalarından ibaretti.
Nihayetinde bu büyük temizliğin bedelini hem ekonomik olarak, hem çeşitli ambargolar, hemde yakınında tuttuğu onlarca kişinin can kaybı ile çok ağır ödedi, ödemeyede devam ediyor.

Türkiye ise küreselcilerin tamamen ele geçirdiği 3 ülkeden birisiydi. Erdoğan, Putin kadar kanlı ve radikal olmasada(bu 15 Temmuz'a kadar böyleydi ve şartlar uygun değildi) hemen hemen aynı yolu izledi diyebiliriz ki zaten izlenecek başka bir yol yoktu.

İlk önce kendi medyasını türetti. Çünkü en elzem olanı buydu, ülkede bir manşet ile hükümet düşmüşlüğü dahi vardı.
Devamında milli görünümlü vesayetçi zenginlerin birçoğunu sindirdi veya tasfiye etti. Aynı süreç içerisinde milli/anadolu zenginlerini türetti(kontrol altında tutulabilir ölçüde).
Asker zaten yüzyıllardır en büyük sorundu. Kemalist görünümlü vesayetçi yapılanmaları(Özellikle Alman ekolü) uzun bir mücadeleden sonra temizledi.
Şartlar uygun hale geldiğinde küreselcilere ve onların devlet içerisindeki paralel yapılanmalarına karşı son yüzyılın en büyük savaşını başlattı.

Şu anda bu yolu yarılamış sayılabiliriz, ancak; Geride bulunanlar, bugüne kadar ayakta kalmayı başarabilen büyük balıklardan oluşuyor. 
Bundan sonraki süreç, Türkiye için küreselcilerin kuşatmasından tamamen arınma, her açıdan millileşme dönemi olacaktır. Bu mücadele çok daha çetin ve çetrefilli geçecektir.

Tam bağımsız olma yolunda ilerlemenin hem ekonomik, hem siyasi, hemde askeri olarak birçok bedeli ödenecek/ödetilecek, riyakarların maskeleri ise gün geçtikçe birer birer düşmeye devam edecektir.

Tüm bu mücadelenin sonunda, Türkiye son sahneye bir dev olarak çıkacaktır. Bundan başka bir alternatifi zaten yoktur, bu bir beka meselesidir.
Bu nedenle, bu kutlu mücadeledenin erleri olmaktan asla geri çekilmeyin. "Büyük ve Tam Bağımsız Türkiye" hedefine durmaksızın hizmet edin. Elinizi değil, gerekirse bedeninizi taşın altına koyun ki, gelecek nesillere tasmasız bir Türkiye'yi hep beraber inşa edebilelim.

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Erdoğan'dan 'askeri müdahale' sorusuna cevap
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
Katalonya krizi, İspanya'da sokakları karıştırdı

Hava Durumu

25°
Detaylı Hava Raporu