img

Sedat Salıcı

07 Nisan 2017 12:34

Kahrınızdan Ölün


Müslüman olan cemaatlerin ve önde gelen hocaların 16 Nisadaki seçimlere RTErdoğan'a iktidara Bahçeli'ye MHP'ye destek vermesine CHP ve yaltakçıları bu zatı muhteremlere yer yer şöyle söylüyorlar "yahu sizin ne işiniz var siyasetle, işinize bakın kuran okuyun öğretin namazınıza bakım yoksa sizin kıldığınız  namaz namaz olur mu, olmaz" diyerekte bu konu hakkında hem sorup hemde fetva veriyorlar.

Peki; Müslüman olmayan cemaatler cemiyetler kulüpler dernekler odalar "Hayır oyu verceklelerini" açıklayınca çağdaş ve aydın oluyorlar da, biz Müslümanlar, hocalarımız cemaatlerimiz açıklama yapınca hemen "siz Allah'la ilişkinize ibadetinize bakın" diye de azar niteliğinde parmak sallar gibi nasihatta bulunuyorlar.

Misalen İsmailağa cemaati, İskender paşa cemaati, Menzil Cemaati ve bazı cemaatlerin önde gelen hocalarının çoğunluğunun RTErdoğan'a hükümete dua etmesi referandumda Evet oyu kullanacakları neden özellikle çakma çağdaş aydın bozuntularını, CHP'yi rahatsız ediyor?

Yahu 100 yıldır cemaatlerimize kılık kıyafetimizden, kitabımız Kuran'ı Kerim'den, baş örtümüzden, çarşafımızdan , Namazımızdan, Ezanımızdan dolayı zulm eden siz değil miydiniz ?

Siz ne kadar arsız varlıklarsınız, arsızlığında bir ölçüsü vardır ama size ölçü yetişmiyor.

CHP zihniyeti devlet eliyle tek partili iktidar eliyle, seçilmişe darbe yapıp iktidarı ele geçirip bu millete zulm eden, sizinle aynı zihniyette olan özel sektörde sizden aldığı güçle yine bu millete zulm ettiğini unuttuk mu sandınız?

Kusura bakmayın ama CHP'yi ve bu kafir zihniyeti tarihe gömmek için bu mübareklerin eline fırsat geçmişken bir Evet'lik ömrünüz kalmışken bu fırsatı tepecek kadar zayıf ve ahmak  değiliz... He arada bir kaç tane ahmak ola bilir onlar için daha önce dediğim gibi ''fantezileriniz var zevk meselesi, kusura bakın ama asker postalı polis copu mahkeme duvarı savcı çekici seviyorsunuz o günlerin özlemiyle yanıp tutuşuyorsunuz''. olsun sizede gider.

CHP Şeytani düşünceleriyle  bu Müslümanlara "dur diyeceksiniz" onlarda duracak he; harbiden siz kafayı yemiş kontrolsüz ahmaklarınız arsız dalkavuklarsınız!

Tabi yıllarca değersiz olan bu insanların fikri, aklı, beyini, nefsi, işi, fabrikası, yatı, katı, villası, apartmanı, zevki, keyfi, aşkı, hayatı, denizi, ormanı, gayeleri yok gibi davrandınız, olmaması içinde elinizden geleni yaptınız, bizide unutursandınız., maalesef yine aldandını.

Yıllarca ittiniz, kaktınız, hor gördünüz, bir sürü lakap taktınız neler dediniz neler "koyun, yobaz, pislik, arapçı, göbeğini kaşıyan, bidon kafa, çoban, kapıcı gibi daha neler neler dediğiniz.

Şimdide "siz susun kenarda durun yada hayır oyu verin" diyorsunuz.

Bizde size "Ha-di-yin ORDAN HAİNLER ALÇAKLAR ARSIZLAR Ha-di-yin ORDAN!" diyoruz.

Türkiye Milleti biz Müslümanlarıın çalınmış haklarını geri veren, vermek için canla başla çalışan didinen RTErdoğan'a desteğimiz tabikide vardır. Kusura bakın hemde öyle bir kusura bakın ki,

( KAHRINIZDAN ÖLÜN diye "ÖLÜMÜNE ÖLÜMÜNE EVET!" )

Vesselam•

Bu Yazı Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

12°
Detaylı Hava Raporu