Turan Yağcı

 • img

  Roma'dan AB'ye 2

  • 16 Ekim 2016 10:18

  Masonik Yapılanma  Martin Luther`in 1528 senesi Almanya`nın Marburg şehrinde,  Isviçre`in Vatikan Temsilcisi Zwingli ile düzenlediği mühim toplantı , Mason`luğun tüm Avrupa`yı kapsayan ve daha sonra Dünya'ya yayılma hamlesi olduğu unutulmamalıdır. Burada alınan karar, Vatikan`dan ayrılıp yeni Kilise kuruluyor gibi görünsede, asıl hamle Haçlı Ordusunun ( Evangelizm adı altında) sahneye çıkış noktasidir. Böylece 500 yıllık gizlilik kısmende olsa sona ermiştir. Fakat Masonluk her yönüyle ginede gizli tutulur. İsviçre konumu ise , Vatikan ve Mason işbirliği neticesidir, ileride..

 • img

  Roma'dan AB'ye

  • 04 Ekim 2016 10:55

  Dünkü Roma , bugünün Vatikan`ı Dünkü Haçlı  , bugünün Mason`luğu Önce bir giriş yapmak istiyorum. Balkanlar ve Italya sınırlarında bazı çapulcuların birleşip, köylü`lerin mallarını Gasp edip geçinen bir Eşkıya gurubu.  Zamanla güçlenip şuanki Roma civarina yerleşmesiyle başlayan bir serüvendir . Vakityle  serseri ve Eşkiya`ların kendi Safına geçmesiyle büyük çeteler kurup, daha  planlı  taarruzlar düzenleyip  köylüleri, çiftçileri savunmak ve korumak adına Fidye/ Vergi almaya başlar. Nitekim Roma`nin temeli atılmış ; Önder`i seçilmiş ve hiçbir katliam..

 • img

  Almanya'da Tehlike Çanları

  • 12 Eylül 2016 10:31

  Alman CDU (Hıristiyan Demokratlar) partisi mensupları gittikçe  en Sağ parti olan AFD 'ye yöneliyor.  Hatta bu Partinin kurucularından birçoğu Merkel'in partisinden olup, Almanya'ya hizmetten ziyade Küresel sisteme hizmet ettiğini ileri sürüp,  Mason yapılanmanın elinde olduğu suçlamasında bulunuyorlar. Dış Politikada ise Global sistemin sadece bir figüranı olmakla suçlanan Alman Hükümeti, Alman ekonomisini satmakla suçlanıyor.  AFD partisi, Hitleri övücü sözler sarf etmesede, Almanya'yı savunup AB'den çıkmayı hedef gösteriyor.  Nitekim eski D..

Gündem
İncirlik Üssü şeffaf ve denetlenebilir hale getirilmeli
Türkiye
Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor.
Dünya
sahte gıda skandalı.

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu