Atakan Karataş

 • img

  Bu Millet Dirilişe Gebe, Artık Geçit Vermez Engellere!

  • 17 Kasım 2016 08:11

  Önceki yazımızda Türkiye’nin bunca şey yaşamasına rağmen halen nasıl ayakta olduğundan bahsetmiştik. 15 Temmuz ruhunda sağcısıyla solcusuyla vatanı müdafaa eden bir birlikteliğin ruhu nereden kaynaklanıyordu? Özellikle son 100 yılında yapılan darbelerle bütün fidanları sökülen, ekilmiş toplanmaya hazır tüm hasatının tekrar yakılmaya çalışan vatan bizim toprağımızdı.   Türk halkının canına tak eden şeyde tamamen buydu. Bizi zamanında ümmet bilincinden ayırmak için kerbela vardı, şimdiki anlamıyla şii, sünni savaşları var.  Bizim millet olmamamız ve duvarlara çarpmamız için sefer..

 • img

  Ortadoğu ve Türkiye

  • 26 Eylül 2016 20:46

  Bizim coğrafyamızın suyunu içen herkes bilir ki Osmanlı İmparatorluğundan önce ve sonra Ortadoğu’ da hep bir karışıklık hakim olmuştur. Gerek coğrafi konumu gerekse farklı dini inançların ortak noktası olması ve stratejik konumu nedeniyle dünyanın gözü hep Ortadoğu da olmuştur. Tarih boyunca Ortadoğu da gücünü en çok hissettiren kim ise dünyanın da süper gücü o olmuştur. Osmanlıdan sonra İngilizlerin, İngilizlerden sonra İsraillilerin, İsraillilerden sonra da Amerikalıların etkisinde olan Ortadoğu coğrafyası artık adalet istemektedir. Çünkü Osmanlıdan sonra kim Ortadoğu’ya etkisini hissetti..

 • img

  Yeni Türkiyenin Yükselişini Durduramayacaklar!

  • 19 Ağustos 2016 19:04

  Sevgili okurlar öncelikle selamlar, Bu benim haberseyret.com’ da ki ilk yazım, İnşaAllah güzel şeylere vesile olur,   Lafı çok fazla uzatıp benden konuşmak yerine bizden konuşmayı tercih ederim. Bizler bu vatanın evlatları olarak zorluklara alışmışızdır. Yaşadığımız tüm zorluklarda zalime boyun eğmemekten kaynaklanır. Mesela 15 Temmuzda olduğu gibi, mesela ezanın aslına çevrilmesi için uğraşılan 27 mayıs 1960 günleri gibi, düştük ayağa kalkalım derken yaşadığımız 12 mart 1971 gibi, tam başımızı kaldırıp yine dünyaya diklenmeye başlamışken yaşadığımız 12 eylül 1980 gibi. Bu ülk..

Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu