Emine Ekşi

 • img

  İlginç Bir Milletiz Vesselam

  • 07 Ekim 2016 09:51

  Solcular ve laikler yırtınarak adalet istediğini söyleyip, kendilerinden başka kimseye adaletli davranmayan ve solcu ve laik olmayanları sindirmeye çalışan bir çeşit ahmak türüdür bunu hepimiz biliyoruz artık.! Eski zamanlardan örnek verecek olursak eğer yani çok eski değil Ak partiden önce, başı açık bir bayan Türkiye'de istediği gibi yaşayabilir, kamuda çalışabilir, okula gidebilir, asker, polis olabilir, M Vekili olabilir çünkü özgür! Ama yine Türkiye'de başı örtülü bir bayan bütün bunları yapamaz ve hatta OKULA BİLE GİDEMEZ! Bu başlık altında bir kaç örnek verecek olursak eğe..

 • img

  Fransa'da Muhalefet Yok Mu?

  • 15 Temmuz 2016 19:07

  Fransada gerçekten muhalefet yokmuş. Baksanıza ne katil devlet diyen var Ne gündem değişsin diye bu saldırı yapıldı diyen var Milli istihbarat ne yapıyor, başbakanın bilgisi olmadan nasıl o tır oraya girdi, ülkede can güvenliğimiz yok, bu saldırıların sorumlusu hükümettir diyen muhalifler nerede?! Üstelik hükümeti istifaya çağıranda yok..! En ilginç olanda, Fransa anında yayın yasağı koyuyor, hükümet ceset fotoğraflarının yayınlanmaması için her şeyi yapıyor. Twitter da, Fransız hükümetine yardımcı olma amacıyla "Hassas içerik sansürü" uygulamasını devreye sokuyor. Facebook ise, p..

 • img

  Şeytan Diyor ki...

  • 13 Temmuz 2016 18:10

  "Şeytan diyorki gelecek seçimde Ak partiye oy verme" diyen arkadaşlar bence de çok haklılar bunu zaten anca ŞEYTAN DER. Neden mi? Çok eskilere gitmeyelim sadece Ak Partiden bir kaç yıl öncesine bakalım.. Ak partiden önce halk 2. sınıf muamelesi görüyor, hastanelerde, devlet dairelerinde itile kakıla işini yaptırmaya çalışıyor ve hatta hastenelerde rehin kalıyordu. Okullarda aidat parasını ödeyemezse çocukları sınıflarda küçük düşürülüyor, okul kitaplarını alamayan aileler diğer çocukların kitaplarını fotokopi çektirip çocuğuna veriyordu ve bir çok benzeri olayla karşılaşılaşı..

 • img

  81 Düzce, 82 Musul, 83 Kerkük, hayalimize ne oldu?

  • 12 Temmuz 2016 13:28

  Bir gece ansızın 81 Düzce 82 Musul 83 Kerkük hayalimize ne oldu?! Suriyeliler konusundaki yaklaşımınızı görünce korkuyor insan. Daha dün 81 Düzce 82 Musul 83 Kerkük diyorduk Oraları alırsak o bölgenin halkına, burası bizim defolun buradan mı diyecektik..?! Suriyelilere vatandaşlık değil de sanki Türkiye'nin tapusu verilmiş gibi konuşuluyor! Öncelikle yanlış anlaşılmak istemem tabi ki Suriyelilere vatandaşlık verilmesin diyebilirsiniz. Herkes özgür amma velakin "vatanında savaşacağına kaçıp Türkiye'ye gelmiş bunlardan faydamı olur" diyenler var. İyide be kardeşim b..

 • img

  Chp Resmen Hdp'yi İtibarsızlaştırdı!! Nasıl mı?

  • 11 Temmuz 2016 17:07

  Chp resmen  Hdp'yi itibarsızlaştırdı!! Nasıl mı? HDP'den daha çok Pkk'lılara sahip çıkarak tabiki..! Bir kaç örnek verelim Kemal bey biz yeri geliyor hastanelerdeki PKK'lıları da ziyaret ettik diyor. Diyarbakır Barosu'nda yaptığı açıklamalarda hendek kazanları 'arkadaş' olarak nitelendiriyor.. O hendekler yüzünden onlarca şehit verdik halbuki.! Rezidans iddialarıyla sık sık gündeme gelen CHP'li Gamze Akkuş İlgezdi, PKK'lı teröristin cenazesinde gözyaşları döküyor..  CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Devletin terörist öld..

Gündem
Barzani'den Türkiye açıklaması!
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Barzani'den Türkiye açıklaması!

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu