Sedat Salıcı

 • img

  Kısa ve Öz Hatırlatma. Unutmadık!

  • 29 Haziran 2017 15:53

  "Taksimde Gezi Eylemlerinde devlet ve hükümet kesin düşecek" dediler... -Nasıl düşecek arkadaş milletin seçtiği kurum ve kuruluşlar? "Yahu sende gel bak göreceksin tarafını seç, bu işin arkasında AB, ABD, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri, para baronları, medya patronları, terör örgütleri, iş adamları birlik oldular sınırsız destek veriyorlar çok güçlüler" diyerek milleti taksime topladılar. Yapılanaların yanlış olduğunu gördükleri halde ahlakasız tarafı seçerek gezi eylemine katkı sunma adına; orda görünüp bir fotoğraf, bir röportaj verme, kamaraların objekt..

 • img

  Kahrınızdan Ölün

  • 07 Nisan 2017 12:34

  Müslüman olan cemaatlerin ve önde gelen hocaların 16 Nisadaki seçimlere RTErdoğan'a iktidara Bahçeli'ye MHP'ye destek vermesine CHP ve yaltakçıları bu zatı muhteremlere yer yer şöyle söylüyorlar "yahu sizin ne işiniz var siyasetle, işinize bakın kuran okuyun öğretin namazınıza bakım yoksa sizin kıldığınız  namaz namaz olur mu, olmaz" diyerekte bu konu hakkında hem sorup hemde fetva veriyorlar. Peki; Müslüman olmayan cemaatler cemiyetler kulüpler dernekler odalar "Hayır oyu verceklelerini" açıklayınca çağdaş ve aydın oluyorlar da, biz Müslümanlar, hocalar..

 • img

  Bakan Yusuf Kaplan

  • 03 Nisan 2017 16:06

  Yusuf Kaplan gibiler kolay yetişmiyor o eğrisiyle doğrusuyla hem yerli hem milli hem dava hemde büyük bir ilim adamıdır. Hiç kusura bakmayın ama, boşuna bir yerlerinizi yırtmayın. "Yusuf Kaplan'ıda, Bakan'ıda YEDİRMEYİZ !" Arkadaşlar eğriye eğri doğruya doğru demeliyiz, şöyle demeliyiz "bakanda olsan bodoslama sohbete giremez, bodoslama sahneye çıkamaz, iş olsun diyede selam veremezsin der ve ondan sonrada eklerim oha çüş yok artık demeliyiz". Tarafsız izleyin olayı, yanlış bakanda. Kim üstündeki semerine, makamına, koltuğuna, malına mülküne, gücün..

 • img

  Bize Hesap Size Sefa

  • 14 Şubat 2017 09:40

  Türkiye'de asker postalıyla polis copuyla büyüyen eski neslin çektiklerini çeken  torunları veya çocukları olarak, aynı nesilden olan üç beş dostuma hayır dedikleri için tatlı dille başkanlığı ve sistemi anlatmaya çalışıyorum bakın son zamanlarda neler yaşıyorum her seferinde özetleyeyim... Günlerde bir gün diye başlayayım çünkü finale az kaldı İçin neredeyse her gün yaşıyorum bu durumu, tabi bir birlerine haber veriyor da ola bilirler. "Sedat'ın yanına gidin ben hayır oyu atacağım'' diyerek beni kumpasa mı getiriyorlar diye de şüphelenmiyor değilim yani... Bu n..

 • img

  Korku Paranoyasıyla Yaşayan Fetöcüler!

  • 07 Şubat 2017 08:22

  Maalesef ki maalesef  FETÖnün terör örgütü olduğunu bilmeyen, öğrendiklerinde de kurtulmak isteyip te kurtulamayanları FETÖcüler seçim öncesi yurt dışına kaçıyorlar... Nasıl mı ? Yazık ki bu işten kar elde etmeyen sadece hizmet ettiklerini sanıp aldanmış lara yine FETÖ ve FETÖcüler tabanını kaybetmemek için korku paranoyası oluşturularak "Devlet kötü eninde sonunda sizi de bulacaklar, sizinde mallarınıza el koyup işinizden edecekler sizin suçsuz olduğunuzu biz biliyoruz ama onlar sizi terörist olarak görüyorlar' diyerek Türkiye'yeye yakın ülkelere göç etmeleri için fiki..

 • img

  Karamollaoğlu'nun Koyunu Sonraya Kalmıyor Oyunu

  • 03 Şubat 2017 21:14

  Dinozorlar devrinde kalma Kamalak'tan sonra Karamollaoğlu'da aynı yolda devam ettiğini görüyoruz demekki lider değişse de yönetim aynı yönetim. Karamollaoğlu ve yönetimi  Dünyanın gündemine ve Türkiye'nin gündeminde o kadar geride kalmışlarki hala düşünmekteler... Biz Türkiye vatandaşı olarak Kamalak'ta ve sende gördüğümüz; gelişmekte büyümekte olan Türkiye'ye çelme atma, paçasından tutup ilerlemesini önlemek için var gücünüzle çalışmakta olduğunuzu görüyoruz. İşin özü Rahmetli Erbakan Hocanın vizyonunu, davasını anlayamamışsınız. Parti isimleri değişir fakat ..

 • img

  Kenefle Sanal Arasında Sıkıştılar !

  • 31 Ocak 2017 17:12

  Bakmayın siz sanal alemde sahte hesaplarla Facebook'ta Twitter'da Instagramda Hayır çığırtkanlığı yaptıklarına. Ülkemize ekilen kötülüğün satılmışların hainlerin alçakların son demleri bunlar. Ülkemdeki hem geçmiş tarihimizin hem geleceğimizin kısıtlanmış sınırlandırılmış, fikir kanserinin can çekişinin son çığırtkanlıkları bunlar ... Hangi Mağazaya, Restoranda, Cafeye, AVM'ye girsem rahat rahat, açık açık EVET konuşuluyor. Çünkü Devletine Liderine güvenen bir millet var. Fakat aynı sosyala ortamların WC'lerine giriyorum ya kapısında ya da duvarında HAYIR yazıyor! Ü..

 • img

  O Zat'ı Küstah Hainden Bıktık Artık !

  • 30 Ocak 2017 20:58

  Evet Liderin dediği gibi bende O ZAT diyerek yazmaya başlıyorum... O ZAT haysiyet yok şeref yok' diyerek kendinde olan bütün vasıfları bir bir ne güzelde sayıyor. Fazilet Partisinde de, AK Partide de hep koltuk kavgası çıkardığını çok iyi biliyoruz. Senin o koltuklardan birinde muhakkak olman gerektiğini, bundan dolayı kimlerin sana emir verdiğini biz çok iyi biliyoruz. "O Zat" (O İT)'in yırtık dondan çıkar gibi ZIRT PIRT ortaya çıkmasından biz Türkiye milletine iğrenti geldi, hem hain olup hemde bu kadar pişkin olmasından bıktık artık! Peki O ZAT'tan hal..

 • img

  Bizi Bizden Olanlar Anlayabilir

  • 28 Ocak 2017 13:50

  Bunca yıldır anlattık yazdık siz ise hep kafanızı sallayıp çayınızı yudumlayıp anlıyormuş gibi yaptınız... İzlediniz en yakınımızda olmanıza rağmen film izler gibi masal dinler gibi gibi hep izleyip dinlediniz. Bizi Anlamak İçinde Aynı Şeyleri Yaşamanız Şarttıı maalesef siz bu hikayede hiç rol almak yerine izleyici olmayı seçtiniz. Ancak Bizi Bizden olanlar anlaya bilir. Kuran'ı Kerim Öğretilen Meclis'te Kuran Öğrenirken Polis Yada Jandarma basmadıysa ... Bizi Anlayamazsınız. Başınız kapalı diye okuldan atılmadıysanız, polis jandarma tarafında tartaklanmadıysanız... Bizi Anlayama..

 • img

  Karne

  • 20 Ocak 2017 18:59

  Veletlerimizi; alınan karneleriyle aritmetik hesaplarla reklam edip afişe etmeyelim. Neden mi? Bunun gerekçesi okursanız aşağıdaki satırlarda...   Önemli olan öğrencimize çocuğumuza biz büyükler olarak karakter,edep ve ahlâk gelişiminde ne vere bilmişiz, onlar ne kadarını idrak edip hayatlarına geçire bilmişler bu açıdan değerlendirmek en doğru olanıdır.   Gayret kuldandır fakat; başarınında, başarısızlığında Allah'tan geldiğini unutmamak takvadandır.   Ülkemizin gelecek yıllarda eskisinden dahada fazla akıllı,başarılı,zeki nesile ihtiyacı var. Fakat ..

Gündem
10 bin yolcu ile 200 senaryo
Türkiye
'15 Temmuz' müfredatta
Dünya
Suudi Arabistan Katar'da darbeye mi hazırlanıyor?

Hava Durumu

27°
Detaylı Hava Raporu