Sedat Salıcı

 • img

  Dağdaki Gence Yüklenen Format...

  • 19 Ekim 2016 21:24

  TC'nin en tepesindekine, iktidara ve Istihbarat'a basit bir esnaf acizane vatandaş olarak uyarım. Başımızın belası olan terör örgütlerinde, gençlere tahminim dağlarda verilen en büyük vaat nedir, diye biraz beyin jimnastiği yapalım istedim... Tamam Güneydoğu'da bizde istedik adam olun dağdan şehire inin seçimlere katılın, bölgenizdeki sorunları çözme hakkınızı demokratik bir yolla, kanunlara uygun hizmet yoluyla çözümlemeye çalışın. Maalesef onlar bu durumu suistimal ettiler hainliğe son gaz devam ettiler, birde bu olumsuzluğun üstüne terör örgütlerine içerdende içimizden biz..

 • img

  Adi Herifler!

  • 19 Ekim 2016 13:17

  15 Temmuzdan sonra neler yaşadığımızı bir ele alalım ne gibi gelişmeler olmuş bakalım. Bilmem farkında mısınız ama geçen haftalarda bu ülkede 9 tane bomba yüklü araç imha edildi. TAM 9 (DOKUZ) TANE. En son Gaziantep'te DEAŞ'ın yapacağı eylemlerden herkes haberdardır çünkü üç şehit verdik nemi yapacaklardı HDP binalarından birini ve Cem evlerinden birini bombalayacaklardı Hamd olsun TC istihbaratı engelledi ... Neden böyle bir eylem yapacaklardı ? Dertleri; Türkiye'yi yaralamak, kaos çıkarmaktı . OHAL'den şikayet edenler nerede, bu başarıyı neden görmezlikten geliyorsun..

 • img

  Parazitler Keneler (BAŞKANLIK).

  • 00 0000 00:00

  Her zamanki gibi çocukluktan iki arkadaş oturuyoruz . Bizi bu hikayede şöylede adlandırabilirsiniz (Temel Dursun) (Türk Fransız) gibi. Gerçi çok eskidir dostluğumuz, memleket vatan bayrak sevdamız aynıdır ikimizde can desek can veririz o yönden hiç bir sıkıntımız yok. Allah kabul ederse ikimizde Müslümanız Elhamdülillah. Fakat ne hikmetse tutturamadığımız tek konu siyasi görüşlerimiz, aslında ortak paydamız aynı, güçlü gelişen bir Türkiye, sanırım isimlere,logolara,kalıplara,sloganlara takılmışız yıllardır onları aşamıyoruz . En son konumuz BAŞKANLIK konusu al aşağıya vur yukarıya; ..

 • img

  Belediyeler Lidere ve Davaya...

  • 11 Ekim 2016 00:26

  Bir bakalım yürümeyen yolunda gitmeyen neler var. Yeşilpınar halkının gasp edilen haklarına ... Yukarıda Emeksen Spor tesisleri yıkıldı. Ondan sonrada; Belediyenin Spor tesisleri 3 tane halı saha ve koşu(yürüyüş) parkuru vardı maalesef onlarda şu an yok. Yerine burjuvaların gelip eğlene bileceği mahalle sakinine faydası olmayan bir avm yapıldı milletin bedava spor yaptığı hakkı gasp edildi. O zaman demiştik orayı yıkıp vialand avm yerine ağaçlandırılıp vatandaşın kullanabileceği bir kompleks inşaa edilseydi ne güzel olurdu... Yeşilpınar spor tesislerinde kötüde olsa toprak sahası vardı. Maa..

 • img

  Bu Türkiye'den Bir Cacık Olmaz

  • 07 Ekim 2016 09:53

  1920 lerde kurulan Bu Türkiye'den bir cacık olmaz olmadığıda ortada... Bu Ülkeye dünyada itibar kazandıralara bir bakalım kimlermiş ? Adnan Menderes,Turgut Özal, Necmettin Erbakan ve RTErdoğanın dönemlerinde Türkiyede ekonomide, ulaşımda, hizmette, sağlıkta, eğtimde, savunmada sıçrama olmuştur bunu inkar eden zaten Türkiyeli değildir. Bu gün bu ülkeye lazım olan, ülkenin kurulduğu günkü gibi radikal karar ala bilecek lider ve ona destek olacak vatandaşlar. O gün nasılki bir lider çıkmış adına ata demiş, canı ne istediyse yapmış, karşı gelenleri asmış, ya ceza evlerinde çürütmüş yada ..

 • img

  Hele Şu Yere Yakına Bakın!

  • 04 Ekim 2016 10:54

  Vatansız! Bayraksız ! Dinsiz ! Haddini Bilmez ! Soru Çalan ! İspiyoncu ! Kendinden Olmayanları Fişleyen ! ŞEREFSİZ Tankçı Kurmay Albay Faruk Yaman Albayın Ettiği lafa bak arkadaş. İzlediğimde inanın deliye döndüm sinirden tir tir titredim, tüyler, kıllar ne varsa hepsi diken diken oldu ! İşlediği suçu bastırmak için birde gider yapıyor, geri kalan bölümünüde yerin dibine sokmak gerekir bu... FETÖNÜN Darbe girişiminin ardından tutuklananlar arasında cılız bir sesle albay bozuntusu şöyle diyor... "Mümkünse Herkesi rütbesine göre rütbeliler tutuklasın kelepçe taksın". Demek ist..

 • img

  Rol Çalanlar

  • 03 Ekim 2016 09:13

  Allah, ömür sağlık sıhhat verirse torunlarımda gün gelip "Dede 15 Temmuzu anlatır mısın" diyecek İnşallah... Fakat: Ömür bu, nerede nasıl son bulacağı belli olmaz, o yüzden bende şimdiden yazayım dedim, o dönemlerde hayatta olmazsam buradan okusun keratalar. Esnafım... Altı üstü sinekli bir bakkalım o karanlık gece gözümüz kulağımız TV'lerde ve sanal alemdeydi, Lider RTErdoğan'ı merak ediyorduk acaba birşey oldumu diye. İş ortağım kadim ve can dostum olan ağabeyimi aradım "çabuk gel dükkanı kapatalım en yakın meydana karakola gidelim" dedim. Hacı ağabeyim..

 • img

  Hayırdır Arkadaşım ! İDAM NE OLDU İDAM?...

  • 28 Eylül 2016 09:59

  HAYIRDIR ! Arkadaşım(Liderim) Iktidar ve Muhalefet ?   Hainleri Asma Sevdamız Bitmedi Bitmeyecekte Bilin İstedim ! İdam yasası çıkartılıp onaylanmadan, bu millet hiç birinize inanmaz, güvenmez her halde bunu göremeyecek kadar acemi siyasetçi olmadığınızı herkes çok iyi biliyor.  Artık yeter yüreğimiz yanıyor içimiz acıyor ! Biz demiyoruzki bu yasadan sonra, şehitler gelmez hainlerin kökü kurur bunun imkanı yok. Yer yüzünde adalet isteyen bir ülkeyi rahat bırakmayacaklarını çok iyi biliyoruz. Bir adımda siz siyasetçiler atın o adımı atmaya cesaretiniz yoksa hemen istifa edin ..

 • img

  Kıl Dönmesi (FETÖ ve Örgütü).

  • 26 Eylül 2016 20:43

  İmdi biraz okuyup şöyle diyenleri duyar gibiyim... "Offff yine mi FETÖ" Evet arkadaş yine FETÖ! O  sapık melun yok olup ölene kadar, yine FETÖ ! O SATILMIŞ İT ve Örgütü çökene kadar yine FETÖ ! Çünkü; Arkasındaki tüm destekçileri senin değilse de, benim dinimin, ülkemin, çoluğumun çocuğumun, özgürlüğümün, hürriyetimin, malımın mülkümün, düşmanı ! Belki siz farkında bile değilsiniz, ama ben farkındayım FETÖ şu an eskisi kadar güçlü değil, Fakat; Eskisinden daha ünlü onu bu denli ünlü yapanda biziz ne yapayım onun hatalarını yazmaktan başka bir şe..

 • img

  Neyleyim?

  • 24 Eylül 2016 10:12

  'Deh' deyince gitmeyen 'çüş' deyince durmayan atı Yüklediğinde inat eden eşeği Neyleyim Mazlumu, Şam'ı Kudüs'ü Arakan'ı Bağdat'ı Musul'u Halep'i Filistin'i dert etmeyeni. Neyleyim Abdesti Namazı Zekatı Haccı Kendine yol etmeyeni Neyleyim Itri'yi Birûni'yi Piri Reis'i Lokman'ı Adem-i Muhammed-i Yesevi'yi bilmeyeni Neyleyim 'Git' deyince gitmeyen, 'Gel' deyince gelmeyip Offf' diyen evladı Neyleyim Ezanı duyupta abdest almayan bedeni Varken deli divane olan, yoklukta taşı aş..

Gündem
Siyaset yapmayın
Türkiye
Çocuklarınızın okul arkadaşlıklarına dikkat!
Dünya
Ünlü Afgan kızı tutuklandı

Hava Durumu

15°
Detaylı Hava Raporu