Gökhan Kahraman

 • img

  Mal Gelmişler Mal Gidecekler

  • 15 Eylül 2016 20:57

  Burda size akşama kadar güzel sözler, şiirler, hikayeler paylaşsam, inanın size hiç bir faydası yok. Hatta bu tür paylaşımları yapan insanların bir faydası olmadığı gibi zararı var. Çünkü gerçekleri görmenizi engellerler...  Size bir örnek vereyim ; 10 gün önce Brezilya devlet başkanını devirdiler... Halkın seçtiği, Faiz sistemine savaş açan, IMF'nin bocunu kapatan, Fakirlerin refah seviyesini yükselten, ülkesi için çalışan Brezilya devlet başkanını yolsuzluk kılıflı bir operasyonla devirdiler, Yerine bir ABD ajanını getirip oturttular... Bizde Gezi'de AĞAÇLARI bahane eden..

 • img

  Türkiye'nin Dönüşünü Engelleyemeyecekler

  • 21 Ağustos 2016 10:42

  15 Temmuz'da FETÖ, 14 Ağustostan sonra PKK, Ve Dün görevi IŞİD aldı, Bu saldırıların arkasında ABD var. Yıl 1980 : Sokaklarda terör esiyor, kimsenin can güvenliği yok, insanlar sağ sol diye birbirini öldürüyor. Halkı canından bezdiriyorlar.  Kenan Evren darbe yaptıktan bir gün sonra TÜM TÜRKİYE'DE BÜTÜN OLAYLAR BİR GÜNDE KESİLİYOR. Hiç yaşanmamış gibi.  ABD ulusal güvenlik konseyi danışmanı PAUL HENZE darbenin yapıldığı gün, dönemin ABD başkanı Jimy Carter'a büyük bir sevinçle koşarak "Bizim çocuklar başardı." Diyecekti. Darbeden sonra Gazetec..

 • img

  Ne Tezgah Ama

  • 22 Temmuz 2016 16:58

  1- Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düşüyor, Ama teknoloji asrında nedense günlerce bulunamıyordu, Günler sonra sosyal medyaya bir fotoğraf düşüyordu, Muhsin Yazıcıoğlunun helikopterinin başında Üniformalı askerler helikopterden bir şeyler söküp götürüyordu? Ve milletin gönlünde taht kuran adamın günler sonra cesedi bulunuyordu. 2- Erdoğan Milli birlik ve kardeşlik diye gece gündüz kanın durması için uğraşırken, Birileri Şırnak Uluderede savaş uçaklarıyla 35 sivili bombalıyor, cesetler yan yana dizilip dünyaya servis ediliyor, HDP'ye günlerce propaganda yapma fırsatı veriyordu..

 • img

  Suriyelilere vatandaşlık verilmesi...

  • 07 Temmuz 2016 10:13

  1- Türkiye Barzaniyle anlaşıyordu, Kuzey Irak petrolü 50 yıllığına Türkiye üzerinden akacak Müthiş anlaşmalar imzalanıyordu. Emperyalistler buna izin vermezlerdi. Ve aniden IŞİD diye bir örgüt ortaya çıkıyor, Bir mermi atmadan petrol yatağı Musulu ele geçiriyordu? Amerikanın emrinde olan Irak ordusu karşılık vermeden Musulu IŞİD'e bırakıp kaçıyordu? Irakta ve Suriye'de Türkiye lehine gelişen bütün dengeleri değiştiriyor ve 50 tane elçilik çalışanımızı rehin alıyorlardı... Erdoğan'ın ortadoğu petrolüne yaptığı stratejik hamleye IŞİD'le karşılık veriliyor, IŞİD'le Erdoğ..

Gündem
TSK tatbikatın seviyesini yükseltti.
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
L’Oreal’in sahibi öldü.

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu