Barzan Qarnu

 • img

  FETÖ PKK İşbirliği

  • 31 Temmuz 2016 11:39

  PKK derin bir ihanet çetesi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Darbe başarısız olunca askere saldırılarını artırdı. Çukurca’da Fetöcü hainleri arayan askerlere PKK saldırdı, 5 asker şehit oldu. İşte PKK-Fetö işbirliği. O kaçak hainler de çoktan PKK'ya katılmıştır zaten. HDP bir türlü şiddetten vazgeçmiyor. Bir taraftan da Fetö gibi insanları kandırma derdindeler, barış istiyoruz diyerek askere saldırıyorlar Eğer PKK-HDP gerçekten demokrasi isteseydi darbe girişiminden sonra oluşan havayı zehirlemez askere saldırarak tahrikte bulunmazdı. Darbe denenesinin ert..

 • img

  Kürtlerin Bir Daha Düşünme Zamandır

  • 22 Haziran 2016 16:32

  Kürtler neden İstanbula geliyor, çobanla benim oyum bir mi diyen Can Dündar vb HDP-PKK'yı destekliyorsa Kürtlerin bir daha düşünme zamandır. Koyu Kemalist, Hasan Cemal, Irkçı Fettulah örgütü,Malüm Nazlı Ilıcak HDP-PKKyı destekliyorsa Kürtlerin bir daha düşünme zamandır. PKK-HDP Kürt düşmanları tarafından ele geçirilmiştir, bu yapıya destek veren Kürtler kendilerini yok etmekte olan ihanete destek veriyor. PKK-HDPliler Kürt çocuklarının beynini yıkarken, PKK-HDPnin ideolojisini sorgulayan herkes ajandır diye öğretiyorlar. Bu zavallı beyni yıkanmış, Öcalanist kandırılmışarın fiki..

 • img

  PYD’nin en büyük sermayesi Türkiye düşmanlığı

  • 26 Nisan 2016 11:46

  Esad sıkıştığı için PYD ile işbirliği yaptı ve PYD'de Esad'dan aldığı silah ve para ile Suriye Kürt bölgesini ele geçirdi. PYD'nin ilk yaptığı şey Esad'a muhalif Kürt siyasileri öldürmek oldu, kalanlar da kaçtı ve PYD tek başına bölgeye hâkim oldu. PYD Esad'ın Baasçı olduğunu unuttu ve Esad’ı desteklemeyen Kürtlere karşı Esad’ı destekledi, oysa Baas Arap milliyetçisi ve Kürt düşmanıdır. Aklı olan her hangi bir insan Baasçı Esad'ın Kürtlere özerklik vereceğine inanabilir mi? Öcalan, Demirtaş ve Salih Müslim inanıyor Esad sıkıştı PYD ile işbirliği yaptı, eline güç ..

 • img

  Kürt çocukları nasıl PKK'lı oluyor?

  • 30 Mart 2016 08:44

  Karayılan, PKK'nın da artık Türkiye şehirlerine gireceğini söyledi, Şimidiye kadar girenler PKK değildi Mars'tan gelmişti. Önümüzdeki günlerde bölgede daha çok kan akacağı ve sağlam alan Kürt şehri kalmayacağı anlaşılıyor. Kürtler topluca yersiz yurtsuz kalacak.PKK Kürtlere yaptığı ihanetin galasını yapıyor,Onbinlerce Kürt öldü kalanlar ya ölecek ya göç edecek tıpkı Suriye Kürtlerine yaptıkalrı gibi.Hükümet PKK ile mücadele okun yaydan çıktığının farkında değil. Çözüm sürecindeki gibi hatalarını anladıklarında çok geç olacak. Aman HDP'ye dokunmayalım yoksa onları güçlendiririz y..

Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu