Ercan Kuzu

 • img

  Sadece Rus değil, asıl Britanya ve Fars aklına dikkat

  • 28 Kasım 2015 13:36

  Bombardıman uçağı düştü, yıllardır ateş topu olan bölgede resim daha da büyüdü...  Türkiye’miz bu hususta haklıydı, olan oldu... Ama şimdi tüm dikkatimiz ve gücümüz Rusya ile cebelleşmeye harcanmamalı, bu kriz diplomasi ile savuşturulmalı ve asıl İngiltere ve İran'a dikkat edilmelidir... ISİD/DAEŞ terörü belasını (tıpkı 100 yıl evvel  Vahhabilik belasındaki gibi) Suriye - Irak'ta cepheye sürmekten çıkar sağlayan İngiltere/Britanya Krallığı ve Irkçı Siyonizm Lobisi aklıdır... Rusya'yı Suriye'de cepheye sürmekten asıl çıkar sağlayan İran/Fars devlet aklıdır... ..

 • img

  Kelimeler Kifayetsiz

  • 11 Eylül 2015 10:07

  Yazıklar olsun bize... Demek bu kadar "bölünmüş" yüreklerimiz... Efendiler! Pusu kurup kan akıtan PKK terörü... Oysa daha ilk dakikadan bize tartıştırılan ise, seçilmiş devlet yöneticileri hakkında rezil meydanin ortaya atıp sonra sildiği dezenformasyon harikası nokta atisi yalanlar... Dünya görüşlerimiz doğal olarak farklılıklar gösterse de... Katledilen şehitlerimiz hususunda bari... Barbar terör örgütü PKK ve destekçileri karşısında bari... Asgari müşterekte buluşup bir birlik sergileyemeyecek kadar "bölünmüş" demek zihinlerimiz... Yazıklar olsun bize... Demek bu ka..

 • img

  Çocukların öldürüldüğü bir dünyada hiç kimse masum değildir

  • 01 Eylül 2015 12:29

  BU KEZ HEPSi FIRAT SIMPİL DEĞİLLER, HEPSİ 3 MAYMUN Firat Simpil... 13 yaşında bir fidan... Diyarbakır Silvanlı... BTO/PKK'nın patlattığı bombanın parçaladığı minik bedeni Diyarbakır Silvan'da yol ortasında yatıyor... Ekmek almaya gidiyordu, lanetli terör katletti... Ve 'o ünlüler' bu kez, "Hepimiz Fırat'ız! Katil PKK!", diyemiyor... Gezi öncüleri bu kez bu 'fidan' için günlerce Taksim'e çıkamıyor... İstanbul sermayesi bu kez "Y kuşağı" deyip Gezi gibi organize edemiyor... Darbe sevicisi ana akım medya bu kez günlerce "Kati..

 • img

  Hüzünsever Saatler

  • 10 Haziran 2015 16:01

  Hayat, bir garip tren… Ki sen, dostlarının hangi istasyonda durakladığının ya da hangi mesafeleri kat ettiğinin haberini aldıkça ve bir de gördükçe top oynayan çocukların gözünün önünde (ve gariptir yine de hiç fark etmeden) büyüdüğünü, ayırdına varabiliyorsun yılların ne çabuk geçtiğinin… Uzun uzadıya muzip bir düdük çalarak geçiyor zaman lokomotifi, üç satır nâme ulaşınca, senin, tali raylar üstünde, hiç gelmeyecek bir katarı beklercesine hüzünsever duruşuna nazire yaparak… Bir garip trensin... ... Genellikle dostlarına en son yazan sen olurdun. Cevap bekleme nöbetleri uzayınca d..

Gündem
İran İsrail'e ait hedeflerin koordinatlarını paylaştı
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
İran İsrail'e ait hedeflerin koordinatlarını paylaştı

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu