Şevki Karabekiroğlu

 • img

  3 boyutlu Fetö operasyonu

  • 14 Haziran 2017 10:46

  1.Devletin adamları. Örgütsel bağlantıların peşinde. Örgütün omurgasını çökertmeye çalışıyor. Bunu yaparken kimseye haksızlık yapılmasın kimse devletine küsmesin diye azami dikkati gösteriyor. 2. Ulusalcılar Operasyon bahanesi ile bir yandan fetöden Ergenekon ve balyoz davalarında yediği darbenin intikamını alıyor öbür yandan da dindar kesime duyduğu kini bu işe katarak sudan sebeplerle adam topluyor. Böylece Erdoğan ın en büyük dayanağı olan dindar kesimi ona düşman ediyor tabanı oyuyor 3.Kriptolar. En büyük öncelikleri elebaşları gözden kaçırmak. Bunu sağlamak ve operasyonlar hız kesme..

 • img

  ABD Ancak Filmlerde Kazanır

  • 08 Haziran 2017 15:59

  1. 2. Dünya savaşında Japonları ancak atom bombasıyla yenebildi. 2. 1975 te Vietnam'da 60 bin kayıp verip çekilmek zorunda kaldı. 3. 1983 te Beyrut'ta .Filistinli 18 yaşındaki mücahide bir kızın kamyonla yaptığı intihar saldırısında 241 ABD 60 civarı Fransız askeri öldü. ABD Lübnan'ı derhal terketti. 4. 90 lı yıllarda Somali'ya çıkarma yapan ABD deniz piyadeleri yüzlerce kayıp verince çekilip gitmek zorunda kaldı. Küba'da 1961 Domuzlar körfezi çıkarması, 1979 da Tahran da ABD elçiliği personelinin kurtarılması operasyonları tam bir fiyasko ile sonuçlandı. 6. Ira..

 • img

  Ortadoğunun Mandaları

  • 06 Haziran 2017 11:44

  Ortadoğu’nun bu gün içine düştüğü acıklı hali anlamak için olayı biraz gerilerden ele almak gerekir. 1699 yılında Osmanlı Devletinin toprak kaybetmesiyle paralel gelişen bir olay daha vardı ama bu gizli örgütlerin istihbarat faaliyetleri cümlesinden olaylar olduğu için fazlaca bilinmiyordu. 1700’lü yıllarda İngiliz Sömürgeler bakanlığına bağlı binlerce ajan bölgede Ahmet, Mahmut, Muhammed adıyla cirit atıyordu. Bunlar bir yandan bölgede yaşayan Müslümanları Osmanlı’nın kontrolünden uzaklaştırmak için uğraşıyor, etnik dini veya mezhep ayrılıklarını körüklüyordu, diğer taraftan da dini tahri..

 • img

  Fatih ve Fethin Notları

  • 29 Mayıs 2017 00:11

  Fatih tahta oturduktan kisa bir süre sonra Venedik, Ceneviz, Fransız balyoslarini çağırıp onlara kapatulasyon verdigini söylüyor  Adamlar bu buyuk müjdeyi ucarak haber ediyorlar. Dugun degil bayram degil bu kibarlik nereden icap etti anlamıyorlar Umera şiddetle itiraz ediyor. Fatih "merak etmeyin bildigim bir sey var " Diyor....  DERKEN 3 yil sonra. Istanbul surlarina dayandigimiz günler  Avrupa da büyük panik var. Macar kralı tum Avrupa krallarna mektup yazıp büyük bir haçlı ordusu kuralım diyor. AMA kimse yerinden kıpırdamıyor. Çünkü Osmanlı dan elde etti..

 • img

  Siyaset Dersleri

  • 22 Mayıs 2017 11:44

  Siyaset sabır ister. Çelik gibi sinir ister. Duygularınıza yenik düştüğünüz an yenilmeye başlarsınız. Genç Osman acemiliğin verdiği cesaretle ben padişahım dilediğimi yaparım dedi Yeniçeri ocağını kaldırmaya kalktı. Başaramadı. Hayatını kaybetti. III. Selim uzun ince bir strateji izledi ama ittifak edecek güç merkezlerini keşfedemedi. 18 yıllık çabası hüsran ile sonuçlandı. II. Mahmut II. Abdulhamid'in örnek aldığı bir padişahtır. Yeniçeri belasından kurtulmak için 19 yıl dişini sıktı. Bu arada güç merkezlerini keşfetti ve ittifak yaptı. Böylece 1826 da bu büyük beladan kurtuldu. II. ..

 • img

  Bıçak Sırtında Siyaset

  • 17 Mayıs 2017 09:32

  Diplomatik görüşmeler sahnenin önünde verilen sahte pozlardır. O sahne gelmeden evvel kimin elinde muhatabına karşı ne kadar koz varsa heybesine doldurur görüşmeye öyle çıkar. Eliniz zayıfsa sesiniz zayıf çıkar. Heybeniz doluysa dik durur dik konuşursunuz.  ABD ile 65 yıllık bir maceranın sonuna gelmiş gibiyiz. Her ayrılık mutlaka büyük sarsıntı yaratır. Bu da öyle olacaktır. Şu ana kadar yapılan her şey 18 maddelik anayasa değişikliği, terörü gündemden çıkarıp dış gündeme odaklanma arzusu, MHP nin iktidara sunduğu koşulsuz destek, kritik günler gelmeden evvel gardını alma çabasıydı. Ard..

 • img

  Tetikte Olmalıyız

  • 11 Mayıs 2017 21:26

  1. ABD YPG ye ağır silahlar verdi. Bu Irak ve Suriye tarafında suların iyice ısındığını gösteriyor. 2. Bir çatışma halinde içerdeki Kürt kardeşlerimizi provoke edecek ve bizi içeride meşgul edecek bir kaos planı çoktan hazırlanmıştır. 3. Bu kaos planına destek olsun diye yok yere bir Atatürk tartışması çıkarılmış buradaki fay hattı da harekete hazır hale getirilmiştir. Muhtemelen Alevi kardeşlerimizi de oyuna dahil edecek bir plan yedekte mevcuttur. 4. Yargıda köklü değişiklik süreci başladı ve bu kanaldan kamikaze kararlar ortaya çıktı. Giderayak olmadık işlere imza atabilirler. Bu s..

 • img

  4. Nesil Savaş Tekniği FETÖ

  • 06 Mayıs 2017 23:07

  1. Asker silah top tüfek kullanmadan yapılan bir mücadele türüdür. 2. Hedefe konulan ülke, din, cemaat, mezhep, meşrep her ne ise içine sızılır 3. Bunun için istihbarat örgütleri tarafından amaca uygun bir lider ve ona tapan bir taban oluşturulur. 4. Bu taban istihbarat esaslarına göre örgütlenir. Çok sıkı eğitim markajından geçirilir. Şartlı refleksler, hipnoz yöntemleri ve beyin yıkama teknikleri ile esir alınır. 5. Büyük ve güçlü bir yapıya mensup olduğuna inandırılır. 6. Para, güç ve makam verilerek itaat altına alınır ve bağlı olduğu gücün gücünü fark eder. Masonik ve küres..

 • img

  Reisin Uzun İnce Yolculuğu

  • 04 Mayıs 2017 11:10

  AK Parti kurulurken baronlar önüne pek çok engel koyar. İlk iş olarak da Erdoğan'ı hapse yollar. Elinde bunlarla başa çıkacak güç olmayan Erdoğan uzlaşmayı dener. Bir süre onlarla birlikte görünür. Hatta Muhsin Başkan'a yol arkadaşlığı teklif eder Muhsin Bey "Fil ile yatağa giren ezilir" diyerek teklifi reddeder. Erdoğan tek başına yürür. 2002 de başladığı yolculukta demokrasi ve hukuk stndartlarını yükseltmek için Avrupa Birliğini hep gündemde tutar. 2006 dan sonra vesayet baronları ile yavaş yavaş yolları ayırır. Bunun üzerine 2007 de ona CB nını seçt..

 • img

  Ders Almıyoruz

  • 02 Mayıs 2017 13:00

  Türkiye 2003 ten itibaren NATO'nun rotasından kendi rotasında yol almaya başlayınca Erdoğan'ı devirmek için hamle üstüne hamle yaptılar. 40 yıldır hazırladıkları ve zahmetsiz darbesiz bir şekilde ülkemizi teslim almayı planladıkları fetöyü deşifre etmeye niyetleri yoktu. O sessiz ve derinden devletin tapusunu almak üzere yoluna devam ediyordu. Ne var ki yerli aparatlar haşat olunca 2012 den itibaren Reisi devirme işini Fetöye ihale ettiler. Geziyi 17 -25 i Mit tırlarını geçelim. Son ve öldürücü hamleyi askeri darbeyle yapacaklar ve bu darbeye vesayetin diğer maşaları olan sekül..

Gündem
TSK'nın PYD'yi vurması ardından Kilis'te son durum
Türkiye
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı telgrafı
Dünya
Polonya'da terör alarmı!

Hava Durumu

27°
Detaylı Hava Raporu