Obama siyasete dönüyor: Vali mi olacak?

ABD'nin eski Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'dan ayrıldığından bu yana ilk defa politika sahnesine çıkacak. Obama'nın önümüzdeki ay yapılacak seçimler için New Jersey ve Virginia'daki Demokratik vali adaylığına sıcak baktığı iddia e..

Haberi Oku

Katalonya geri adım atmayacak

İspanya hükümetinin, Katalonya özerk yönetim hükümetini feshetme ve erken yerel seçime gitme kararı, Katalonya özerk yönetiminde tepkiyle karşılandı.

Haberi Oku

Kur baskısı altında ekonomimizi eritmeye gerek yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan,"Ülkelerimiz arasındaki ticarette artık milli para birimlerimizi kullanmanın yolunu açabildiğimiz takdirde D-8 tarihinde bir devrime imza atmış olacağız. Kur baskısı altında ekonomimizi eritmeye gerek yok." dedi...

Haberi Oku

Ak Parti'de Şaban Dişli rahatsızlığı

Sakarya Milletvekili Dişli, "Genel Başkan Danışmanlığı"ndan istifa etti. Hakkındaki yolsuzluk iddiaları ayyuka çıkan Dişli, 15 Temmuz'un kritik isimlerden Tümgeneral Dişli'nin kardeşi. Dişli'nin şimdi de vekilliği bırakması bekl..

Haberi Oku

İspanya'dan Katalonya kararı

İspanya başbakanlık makamı hükümetin Katalonya bölgesinin özerkliğini askıya almaya imkan veren anayasanın 155. maddesini Cumartesi günü devreye alacak

Haberi Oku

PKK'dan ormanları yakma talimatı

Terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanmasına katılan ve eylem yapması için İzmir'e gönderilen üniversite öğrencisine, Ege Bölgesi'ndeki farklı illerde ormanları yakması talimatı verildiği tespit edildi.

Haberi Oku

Barzani "sap" gibi ortada kaldı

IKBY Yüksek Seçim ve Referandum Komisyonu, 1 Kasım'da yapılması öngörülen başkanlık ve milletvekili seçimi hazırlıklarını hiçbir adayın başvuruda bulunmaması nedeniyle askıya aldı..

Haberi Oku
Gündem
Muğla'da akılalmaz olay! .
Türkiye
Genelkurmay Başkanı Akar ABD'ye gitti
Dünya
Obama siyasete dönüyor: Vali mi olacak?

Hava Durumu

16°
Detaylı Hava Raporu