Sözcü'nün yalanları bitmek bilmiyor!

Sözcü'nün FETÖ ile gizli ittifak yaptığı haberlerine bugünkü Sözcü gazetesinden itiraf gibi bir cevap geldi. 6 maddede suçlamalarını çürüttüğünü iddia eden Sözcü, itirafların yanı sıra yalan ve çarpıtmalara yer veriyor. FETÖ yapılanması ile ilgil..

Haberi Oku

Mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçmişi yok sayarak geleceğe yürünemez. Bu ülke ne çektiyse aşağılık kompleksinden çekmiştir. Bu millete en büyük zulmü yasakçı, baskıcı jakobenler yapmıştır." dedi.

Haberi Oku

Yunan halkı isyanda

Yunanistan’da, üçüncü kurtarma programı kapsamında ek kemer sıkma tedbirleri içeren yeni torba yasa tasarısı onaylandı

Haberi Oku

İŞKUR YouTuber yetiştirecek

Türkiye İş Kurumu, Google ile işbirliği yaparak gençlerin yeni gelir kapısı olacak YouTuber'lık eğitimlerine başladı. Youtube kanallarından aylık kazanç 30 bin lirayı bulabiliyor.

Haberi Oku

Koynumuzdaki yılan "İncirlik"

Kurulduğundan bu yana hep kriz ve Türkiye aleyhtarı faaliyetlerle birlikte anılan İncirlik Üssü, şimdi de Almanya’nın hedefinde. FETÖ’cüleri himaye etmesi nedeniyle vekillerinin ziyaretine izin verilmeyen Almanya, alternatif üs arayışında. Türkiye is..

Haberi Oku

Gavurun SÖZCÜ'süne operasyon

Sözcü gazetesi sahibi Burak Akbay'ın da aralarında bulunduğu 4 şüpheli hakkında Fethullahçı Terör Örgütü adına suç işlemek suçlamasıyla operasyon başlatıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı üzerine şüphelilerin adreslerinde göza..

Haberi Oku

İncirlik olmadı Awacs'la tehdit etmeye kalktılar

Dışişleir Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun "Almanya İncirlik'ten gitmek isterse güle güle deriz" sözlerine cevap veren Alman Dışişleri Bakanı Gabriel, Türkiye'yi AWACS uçaklarıyla tehdit etti. Gabriel, İncirlik’ten çıkmaları durumund..

Haberi Oku

Türkiye bizi tehdit ediyor

Türkiye’yle ilişkilerdeki gerilimi düşürmeye çalıştıklarını belirten Almanya Dışişleri Bakanı Gabriel, bir NATO üyesinin diğerine baskı yapmasını kabul etmeyeceklerini kaydetti.

Haberi Oku

"bayramlıklarınızı hazırlayın" mesajı

Antalya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yargılanan iş adamı Sabri Akbaş, cezaevinde tutuklu bulunan örgüt üyelerinin koğuşta "Bayramlıklarınızı hazırlayın Amerika'd..

Haberi Oku

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan flaş açıklamalar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD ve YPG ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 'YPG'yi vururuz' mesajının ABD tarafından olumsuz karşılanmadığını ifade eden Çavuşoğlu, YPG'ye verilen silahların Rakka'da kullanılacağını söy..

Haberi Oku

MİT'çiyim dedi milleti dolandırdı

İstanbul'da kendisini İstihbarat Daire Başkanı olarak tanıtarak yaklaşık 30 kişiyi MİT'e işe alacağı vaadiyle dolandıran 42 yaşındaki Leyla B. yakalandı. Leyla B.'nin inandırıcı olmak için Milli Eğitim Bakanlığı'ndaki birçok üst düzey..

Haberi Oku
Gündem
Polis Özel Harekat timlerinden PKK'ya darbe
Türkiye
Ramazan davulcuları sınavla belirlendi
Dünya
ABD'ye sözlü ve yazılı protesto

Hava Durumu

21°
Detaylı Hava Raporu