Erdoğan'a tehdit!.

15 Temmuz darbesini önceden yazan Amerikalı neo-con yazar Michael Rubin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak tehdit etti..

Haberi Oku

PKK'dan 'Hayır' tehdidi.

Bölücü terör örgütü PKK elebaşlarından Cemil Bayık, halk oylamasında karşıt görüşte durulması ve "Hayır" oyu verilmesi yönünde tehditlerde bulundu..

Haberi Oku

ALMAN VAKFI HAYIRA SPONSOR

Almanya, bu kez resmi kurumlarıyla tehdide başladı. Alman görevliler, referandumda 'Evet' oyu kullanacak olan Türkleri; evladını elinden almakla ya da işten atmakla tehdit ettiği ortaya çıktı

Haberi Oku

Londra saldırısını İngiliz terörist yapmış

İngiltere Başbakanı May, dün Londra'da gerçekleştirilen terör saldırısı hakkına önemli detayları paylaştı. May, "Saldırgan İngiltere doğumlu. Polis tarafından tanınıyor. Daha önce radikalizm şüphesiyle sorgulandı." dedi..

Haberi Oku

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hande Fırat'ı istemedi

Kanal D ve CNN Türk ortak yayınıyla canlı yayında soruları cevaplayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hürriyet Gazetesi'nde tartışmalara neden olan 'Karargah Rahatsız' manşeti haberinde imzası bulunan Hande Fırat'ı istemedi..

Haberi Oku

Akşener darbe gecesi neredeydi?

Partisinden ihraç edilen MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener, 'Darbe gecesi neredeydin?' sorusunu cevapladı. Ayrıca Akşener, gittiği yerlerde 'Devletin başına Devlet gelecek' yazısını gördüğünü belirterek, "Demek ki sayın..

Haberi Oku

'İsrail Gazze'de STK'ları hedef alıyor'

İsrail'de tutuklu bulunan TİKA'nın Gazze Şeridi'ndeki çalışanı Murteca'nın avukatı "İsrail Gazze Şeridi'nde yürüttükleri insani faaliyetler üzerinden birçok uluslarası kuruma baskı yaptı."dedi.

Haberi Oku

FETÖ ve PKK'dan sahte belgeli referandum tezgahı.

16 Nisan'da yapılacak olan tarihi referandumda 'evet' çıkınca biteceklerini anlayan terör örgütü PKK ve FETÖ, Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarını kandırmak için elinden geleni yapıyor. Kirli odaklar şimdi de sahte anayasa metni hazı..

Haberi Oku

İstanbul'a yeni metro müjdesi

AK Parti Fatih İlçe Başkanlığı Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Fatih halkına bir müjde olsun diye söylemek istiyorum. Veznecilerden 3'üncü Havalimanına kadar gidecek bir me..

Haberi Oku
Gündem
FETÖ'nün 'iş ve işçi bulma' kurumu
Türkiye
Mahkum olarak gitti komutan olarak çıktı
Dünya
DEAŞ, Irak'ta Türkmen aileyi infaz etti

Hava Durumu

12°
Detaylı Hava Raporu

astropay