Julian Assange'i tutuklamak istiyoruz

Terörist başı Fethullah Gülen ve arkadaşlarını ülkesinde himaye eden, Mit tırlarını deşifre eden Can Dündar için endişelenen ABD'nin, Adalet Bakanı Jeff Sessions, başta Wikileaks'in kurucularından Julian Assange olmak üzere, devlet sırlarını..

Haberi Oku

Üsküdar Devlet Hastanesi'nde bomba alarmı

Üsküdar Devlet Hastanesi Acil Servisinin yakınında bulunan yeşillik alandaki dinamit lokumuna benzeyen cisim polisi alarma geçirdi. Üzerinde kablolar sarkan cisimi bomba imha uzmanı inceledi. Cisimin oyuncak olduğu belirlendi.

Haberi Oku

PTT uyarı .. Sakın açmayın !

PTT AŞ'den yapılan açıklamada, farklı iletişim kanallarıyla şirkete ulaşan geri bildirimler neticesinde, şirket müşterileri ve vatandaşlara PTT marka ve logosu kullanılarak hazırlanmış "oltalama maillerin" gönderildiğinin anlaşıldığı ve..

Haberi Oku

AGİT’e nasıl inanayım?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aNews kanalına konuştu: YSK’nın referandum kararı kesin, bu iş bitti. AGİT üyeleri, PKK paçavrasıyla fotoğraf veriyor. Ben şimdi AGİT’in tarafsızlığına nasıl inanayım?

Haberi Oku

FETÖ'cü kuruluşların BM statüleri düşürüldü!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) aidiyeti, iltisakı veya irtibatı belirlenen ve 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Kimse Yok Mu Derneği, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı ve Türkiye İş adamları ve Sanayiciler Konfederasyonunun (TUS..

Haberi Oku

Şaibenin kralı CHP’de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Bu referandum şaibeli bir referandumdur” sözlerini değerlendiren Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, “Kaset kumpasıyla CHP’nin genel başkanı olan Kılıçdaroğlu’nun ‘..

Haberi Oku

Milli irade tencere tavayla engellenemez

Türkiye ekonomisinin şaha kalktığı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul gibi devasa projelerin gündemde olduğu, 1 doların 1.86 TL’ye kadar gerilediği 2013 mayısında başlayan Gezi kalkışmasında ağaç bahanesiyle sokakları yangın y..

Haberi Oku
Gündem
Kato Dağı'nda bir grup terörist kıstırıldı
Türkiye
Askeri gemiler 23 Nisan'da gezilebilecek
Dünya
Rusya'dan flaş 'Türkiye' açıklaması: Hazırız!

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu

astropay