Başbakan Vizyon Belgesini açıklayacak

Başbakan Vizyon Belgesini açıklayacak


Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"ni açıklayacak.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"ni açıklayacağı Haliç Kongre Merkezi'nde salona girişler başladı.

Haliç Kongre Merkezi'ndeki salonda oturma düzeni, sanatçılar, sporcular, milletvekilleri, il başkanları, il belediye başkanları, bakan yardımcıları, başbakanlık çalışanları, akil insanlar, iş adamları, dini cemaatler ve vakıf temsilcileri, düşünce ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, akademisyenler, yazarlar, sendika yöneticileri, il kadın kolları başkanları, kurucular ve MKYK üyeleri, 3. havalimanı, 3. köprü, Marmaray ve yüksek hızlı tren gibi projelerde çalışanlar olarak belirlendi.

Başbakan Erdoğan'ın konuşma yapacağı sahnenin sağ tarafına Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu ve üzerinde "Milli İrade Milli Güç Hedef 2023, Hedef 2053, Hedef 2071" yazısının yer aldığı büyük ölçekte afiş asıldı. Sahnenin sol tarafında ise yine büyük bir Türk Bayrağı yer aldı.

Toplantının yapılacağı Haliç Kongre Merkezi'nin bulunduğu binaya giriş öncesi gelen herkes iki farklı noktada aramadan geçirildi.

X-ray cihazlarının da kullanıldığı aramaların ardından katılımcılar, kendilerine verilen akreditasyon kartlarında yazan sıralara görevlilerin yardımıyla oturdu.

Başbakan Erdoğan'ın konuşacağı sahneye yansıtılan projeksiyonda, "Yeni Türkiye yolunda demokratik müreffeh öncü ülke" yazısı dikkati çekti.

Ayrıca salonun farklı yerlerine "Milletin adamı", "Türkiye'nin gücüne güç kat", "Milli irade milli güç" yazan Recep Tayyip Erdoğan afişleri asıldı.

Öte yandan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde kullanacağı logonun maketleri de sahnenin sağı ve soluna konuldu.

Bu arada, Haliç Kongre Merkezi'nin belirli yerlerinde Başbakan Erdoğan için hazırlanan logu ile çeşitli sloganların bulunduğu afişler asıldı.

Töreni canlı yayınlayacak yayıncı kuruluşların araçları, hazırlanan alanda konuşlandı. 

Bu arada kongre merkezine gelişteki yollar da Başbakan Erdoğan'ın fotoğraflarının bulunduğu afişlerle donatıldı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Afrin'de Uverkan köyü teröristlerden temizlendi
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Bütçesi fazla veren Singapur'dan vatandaşlarına prim

Hava Durumu

11°
Detaylı Hava Raporu