Başbakan’dan Önce Cyber-Warrior Akıncılar Viyana’ya gitti

Başbakan’dan Önce Cyber-Warrior Akıncılar Viyana’ya gitti


Avusturya Dışişleri Bakanı Sebastian’a tahrik edici açıklamasına Cyber-Warrior Akıncılar’dan cevap gecikmedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde ziyaret etmeyi planladığı Avusturya’dan ortamı gerecek açıklamalarda bulunan Avusturya’nın 28 yaşındaki Dışişleri Bakanı Sebastian Kurz, ülkesinde bir gazeteye verdiği mülakatta, Viyana’da nasıl konuşması gerektiği konusunda uyarılarda bulunmuştu. Türkiye’de bir çok kesim bu açıklamaya karşı tepki göstermiş ve açıklamalarda bulunmuştu. Bu tepkilerden en dikkat çekici ise, Türk Hack Grubu Cyber-Warrior Akıncılar’dan geldi.

Cyber-Warrior Akıncılar, Sebastian Kurz’un iki resmi web sitesini hackleyerek İki sitenin anasayfasına da, Türkçe, İngilizce ve Almanca: 

" Sen de kimsin ufaklık ? 

Bizim başbakanımızın nasıl konuşacağına sen karar veremezsin!

"Başbakan Erdoğan, O Üstünde bulunduğunuz topraklara, Viyanalara kadar ulaşan ecdadın torunudur !

Biz Akıncı’larız , Biz Osmanlı’yız , Biz Türkiye’yiz "

şeklinde tepkilerini dile getirdiler. 

Cyber-Warrior Akıncılar yaptığı açıklamada: "Websitesi alan adının erişim hakları tamamen ele geçirildi, siteye yerleştirdiğimiz mesajdan sonra sitenin eski haline gelmesi saatler alabilir. Ülkemizdeki iç olaylara dış ülkelerin özellikle bu dönemde sıklıkla müdahil olduklarını görüyoruz. Ülkemizde siyasete yıllarını vermiş bir başbakana ne konuşması gerektiğini söyleyecek kadar ileri giden genç tecrübesiz bakanların olduğunu gördük ve biz de gereken cevabı kendi sitesinden en ağır şekilde verdik. Hiçbir ülke, devletimizin büyüklerine ne söylemesi gerektiğini belirtecek, ne konuşmasını öğretecek konumda ve yetkide değildir. Özellikle avrupada gittikçe artan ırkçı eylemlerle birlikte, hakları çiğnenen Türk vatandaşlarımız için ses çıkarmamamızı istiyorlar. Ama artık dünyada, gurbetçi vatandaşlarımızın haklarını sonuna kadar savunacak bir Türkiye var." diye belirttiler.

İŞTE SİTELERİNE ATILAN O RESİM !

DİĞER İNTERNET SİTESİNE ATILAN RESİM

BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

15°
Detaylı Hava Raporu