Aydın Doğan, Türkiye’de atamadığı manşeti Almanya’da attı!

Aydın Doğan, Türkiye’de atamadığı manşeti Almanya’da attı!


Aydın Doğan ’ın Alman ortağı Bild , Avrupa’daki faşist saldırıları bir kenara bıraktı. Türkiye’yi karaladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldırdı

"Karargah Rahatsız" haberiyle darbe kışkırtıcılığı yapan Doğan Grubu, tepkiler üzerine geri çekildi. Hürriyet'in yönetimini değiştirdi. Ama onun rolünü Alman ortağı üstlendi.

Aydın Doğan'ın medya şirketlerinde hisse sahibi olan Axel Springer grubu devreye girdi. Bild gazetesi, Avrupa gündemini bir kenara itti. Anayasa referandumunu manşete çekti.

Türkiye'ye açıkça iftira atan Nazi kafalı Alman gazetesi, gurbetçilerin 16 Nisan'da "Hayır" oyu vermesini istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da çirkin sözlerle hakarete yeltendi.

Alman ortağı Erdoğan'a saldırırken Doğan medyası da fırsatı ganimet bildi. Bild'in çirkin sözlerini "Haber" adı altında servis etti. Aydın Doğan'ın hiç değişmediğini gösterdi.

İTİRAF GİBİ AÇIKLAMA!
Bıld'e yönelik tepkiler üzerine Aydın Doğan yine paniğe kapıldı. Kendini savunmak isterken suç ortaklığını doğruladı: Axel Springer, ortağımız. Ama şirketlerimizdeki hissesi azaldı. Yayınlarımıza hiç karışmadı, biz de onlara karışmıyoruz..

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu