Türk Hackerlardan Mısır’daki İdam Kararına Protesto

Türk Hackerlardan Mısır’daki İdam Kararına Protesto


Mısır’da Katliam Gibi 529 kişinin idam kararına Cyber-Warrior AKINCILAR türk hack grubu siber saldırıda bulunarak tepkilerini gösterdi.

Mısır darbesinden bu yana geçen süre zarfında “şiddet yanlısı” olduğu suçlaması ile Minya mahkemesinin haklarında idam kararı verdiği 529 kişi için Cyber-Warrior AKINCILAR Türk hack grubu Mısır’a siber saldırıda bulundu. Başta Adalet Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Eğitim Bakanlığı, Meteoroloji Bakanlığı, olmak üzere aralarında Devlet kurumlarında, İdari Geliştirme Merkezi, İthalat ve İhracat genel kontrol merkezi, Yüksek Eğitim Bakanlığı Proje kalite güvencesi ve akreditasyon üniversitesi, gibi birçok siteye siber saldıralar düzenleyen Türk Hack grubu AKINCILAR sitelere Türkçe Arapça ve İngilizce içeren şu mesajı yerleştirdiler:

"Dünya Mısır’daki idama sessiz!!!Bizi ölümden korkar mı zannettiniz? Biz ölüme gülerek gideriz!!! Dağları oyup zindan etseler, Allah nurunu söndüremezler

Zalimler için yaşasın cehennem!!"

Saldırıların hala devam etmekte olduğunu belirten Cyber-Warrior AKINCILAR grubu, konuyla ilgili olarak, Efendimiz Aleyhisselâm Hadislerde buyurduğu gibi "Mü’minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar." Bir Müslüman kanı dökülse zülüm görse bizim bu konuda sessiz kalmamız mümkün değildir. Mısır’da darbe yönetiminin aldığı nihai idam kararlarına karşı olduğumuzu göstermek adına, tepkimizi Mısır devlet siteleri üzerinden gösterdik. Bu alınan idam kararlarına, her bir insanımız tepkisini mümkün olan her alanda göstermelidir. Meşru olmayan darbeci Mısır yönetiminin, Müslüman Kardeşlerin seslerini kısmak için aldığı bu korkutma çabaları hiçbir zaman sonuç vermeyecektir. AKINCILAR olarak bizler, zalimlerin karşısında her zaman dimdik duracağız ve hiçbir zaman yılmayacağız." açıklamasında bulundular.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

14°
Detaylı Hava Raporu