Cyber Warrior dan 'Milli Birliğe Davet' Çağrısı

Cyber Warrior dan 'Milli Birliğe Davet' Çağrısı


Adlarını daha önce sıkça duyduğumuz Hacker Grubu; Cyber Warrior, son zamanlarda yaşanan olaylara kayıtsız kalmayarak bir bildiri yayınladı.

17 Aralık tan bu yana süren ve toplumun her kesiminde karşılık bulan montaj, şantaj ve tehditlere bir tepkide Cyber Warrior'dan geldi. Bünyesin de onbinlerce üyeyi barındıran Cyber Warrior, 'Milli Birliğe Davet' başlığıyla yayınladığı bildiri de; 'Milli Birlik ve Beraberliğimize yönelik yapılan saldırılara, Algı Yönetimi Operasyonlarına karşı; Ülkemize Devletimize karşı yürütülen karalamalara, Devlet Büyüklerimize yönelik İftiralara karşı mücadeleden çekinmeyiz.' ifadelerini kullandı. Açıklamanın devamında yaşananları 'Hak ile Batıl kavgası' olarak nitelendiren grubun açıklamasını, Ahmet Davutoğlu'nun 'Bu Bir Siber Savaş İlanıdır' sözlerinin hemen ardından yapması dikkatleri çekti. 

----------------------------------------

Milli Birliğe DAVET

Grubumuz kurulduğu 2001 yılından beri kesintisiz yayınını sürdürmektedir.

CyberWarriorTIM,
Bu süreç içerisinde birçok siteye ekol olmuş, Bilişim Güvenliği konusunda uzman olarak yüzlerce kişi Yetiştirmiştir.

Cyber-WarriorTIM olarak; 

Hack konusunun bir etik anlayışı içinde olması Gerektiğini, Sansasyon oluşturacak olayları yapmak yerine, Bir amaç uğruna mücadele etmenin önemini, Bu işin bir Misyon’u olması gerektiğini, Yıllarca söyledik Ve Uyguladık. Bu konuda Bu Ülkeye hizmet etmesi için, Sitemize üye olan her genci; Bu bilinç ve etik kurallar ile yetiştirdik. Hack dünyasında Yeni bir akımı başlattık. 

Bu akımda inanç ve ahlaki değerlerimize saldıran siteleri Misyonumuz dahilinde uyarılarımızla doğruya davet ettik. Türkiye’de birçok grup, Kendi ülkesinin  sitelerine saldırmakta iken, Bizim belirlediğimiz misyon ile, Türkiye karşıtı, İnanç ve ahlaki değerlere saldıran Sitelerle Mücadele etmeyi öğrendiler.
Com. , Com.tr. , gov.tr uzantılı Devlet kurum ve Kuruluşlarının web sitelerini, Vatan toprağı saydık. Ülkemize saldıran Hack grupları ile mücadele ettik. Ve etmeye de devam ediyoruz. Cyber-Warrior TIM üyelerini bu konuda eğittik. Üyelerimizin ,Bilişim dünyası içinde yer almaları için Yönlendirmeler yaptık.2007 den beri, Ülkemizin bilişim dünyası içinde söz sahibi Olması için, Mücadelemizi her platformda dile getirdik.

Cyber-WarriorTIM  olarak; 
Her toplumsal yasal sivil grup gibi, Ülkemizde yazılım programlama ve BT dünyası Üzerine Gençliğin eğitilmesi gerektiğini, Bilişim ve  hukuki düzenlemeler dahil, Fikirlerimizi Düşüncelerimizi ifade ettik. Farkındalık eğitimlerine önem verdik.
Bu gün;  ülkemizde olan olaylara, duyarsız kalmamız söz konusu değildir.

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Vatan’ımızın Savunmasında kanını canını Feda etmekten çekinmeyen, Mehmetçikler gibi; Sanalda nöbette beklemekteyiz. AKINCILAR Saldırı grubumuz; Ülkemize yönelik bu saldırılara karşı tereddütsüz Karşı saldırı için hazır beklemektedir.

Bilinsin ki;
Milli Birlik ve Beraberliğimize yönelik yapılan saldırılara, Algı Yönetimi Operasyonlarına karşı; Ülkemize Devletimize karşı yürütülen karalamalara, Devlet Büyüklerimize yönelik İftiralara, karşı mücadeleden Çekinmeyiz.


Biz Ülkemize yönelik içeriden veya dışarıdan başka ellerin müdahalelerine karşıyız. Ülkemizdeki kardeşliğe ve kardeşçe yaşamaya mecbur Olduğumuzu biliyoruz. Bu topraklar üzerinde yaşayan Herkesin birliktelik bilincinde olması için, Milli birliğe davet ediyoruz.

Türkiye’nin 11 yıldır yürüttüğü ; Ekonomik, siyasi , Kültürel ve her türlü alanda  gelişmesi İçin Mücadele eden, Devletimizi ve organlarının, vermiş olduğu mücadelelerini, takdir ediyor ve hizmetlerinin devamını İstiyoruz. 

Filistin’de , Suriye’de Mısır’da , Çin’de , Kerkük’te , Arakanda , Irak’ta, Orta Afrika’da, Kırım’da,  Bosna’da, Kosova’da, Dünyanın her yerinde; Zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimize el uzatan, bunu bir görev addeden, Devletimizin ve büyüklerimizin yaptıklarını, Ve duyarlı Davranışlarını Takdir ediyoruz.
Devamından yanayız ve TARAFIZ.

Cyber-WarriorTIM olarak, 

Sayın Başbakanımızın; 
Bu ülkenin dünya devletleri arasında yer alması için Verdiği Mücadelenin farkındayız.. Bu onurlu gururlu dik duruşunu destekliyoruz.

Sayın Başbakanımızın;
Üstlendiği Misyonu ve oluşturduğu  Vizyonu görüyor, 2023 Türkiye’sine;  Türk Milleti ile  beraber Yürüyeceğimizin Herkes tarafından bilinmesini istiyoruz.
Cyber-WarriorTIM olarak biliyoruz ki; 
Bu kavga Hak ile batılın kavgasıdır.

Cyber-WarriorTIM olarak;
Bu güne kadar yapılan çalışmaların, bundan sonrada hızlı bir şekilde devam etmesi için, verilen bu mücadelenin yanında yer aldığımızın bilinmesini, Milletimizin birlik ve beraberlik huzur içinde yaşamasının önemini, bu mücadeleyi; Yarı yolda bırakacak her türlü eylemden, uzak kalınması gerektiğini, Bildiririz,

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
Cyber-WarriorTIM 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Gündem
ABD'den PKK/PYD'ye 'enerji kalkanı'
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Trump seyahat yasağının kapsamını genişletti

Hava Durumu

20°
Detaylı Hava Raporu