‘Yavşak’ polemiği gittikçe büyüyor!.

‘Yavşak’ polemiği gittikçe büyüyor!.

  • 06 Ekim 2016 08:43


Rafet El Roman’la kayınpederi Atilla Kaplakarslan arasındaki ‘yavşak’ polemiği büyüdü! Ünlü şarkıcı, dün sosyal medyada organizatör Kaplakarslan için ‘Yavşak, güzellik yarışmaları yapıp kızları kendine ayarlamaya çalışandır’ diye yazdı!...

Ceren Kaplakarslan'la Rafet El Roman arasındaki kavgaya kayınpeder Atilla Kaplakarslan da dahil oldu... Geçtiğimiz günlerde Rafet El Roman, organizatör kayınpederine sarf ettiği şu sözlerle kavgayı başlattı: "Atilla Kaplakarslan; sen hayatımda tanıdığım en yalancı, en yalaka, en yavşak, en korkak insansın." 

KARŞILIKLI HAKARETLER


El Roman'ın bu sözlerine Kaplakarslan da "Yavşak, albümü satmayan şarkıcı eskisinin, albüm tanıtımı için evlilik haberlerini kullanan kişidir" gibi ağır sözlerle karşılık verdi. Bunun üzerine iyice sinirlenen Rafet El Roman, dün Twitter'da kayınpederine şu ağır cümlelerle öfke kustu:

'EVLENİN' DİYE YALVARDI!


"Yavşak; evlilik sözleşmesinin olduğunu bilip de hala ortalarda 'Maddi, manevi tazminat istemiyoruz' diyendir. Yavşak; engelli insanlar üzerinden geceler düzenleyip hayatını geçindirendir. Yavşak; güzellik yarışmaları yapıp kızları kendine ve arkadaşlarına ayarlamaya çalışandır. Yavşak; kızını ünlü yapacak diye yalan yanlış yüz tane haber yaptırandır. Yavşak; kızının Mehmet Ali Erbil'le çıkan ahlaki değerleri içeren haberlerini susup örtbas edip mektup haberinde her yeri yangına verendir. Yavşak; 2014'te 'Kızımla evlen, her şey iyi olacak, rahat edeceksiniz' diye yalvarıp sonra 'Biz onu damat olarak kabul etmedik' diyendir."
.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
'Türkiye de bazı yaptırımlar üzerinde çalışıyor'
Türkiye
Afyonkarahisar’da art arda iki deprem
Dünya
Bangladeş'e sığınan Arakanlı sayısı açıklandı

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu