Bak sen şu tesadüfe.

Bak sen şu tesadüfe.

  • 28 Eylül 2016 13:24


Sabah Gazetesi Yazarı Fahrettin Altun 15 Temmuz’da başarılı olmayan darbeyi uluslararası kredi kuruluşlarıyla yapmak istediklerini belirtti....

15 Temmuz darbe girişimi, Türkiye'ye karşı yürütülen kirli savaşın en çıplak formuydu. Türkiye'yi teslim almak isteyen şer odakları 15 Temmuz'da var güçlerini kullanıp taarruza geçtiler. Hezimete uğradılar, uğratıldılar.Ne var ki ortada bir "barış" yok, fiili bir durum var.
Karşımızda milletin kendi aktörlüğünü yeniden keşfettiği, devletin kirli sızıntıları dezenfekte ettiği ve Erdoğan'ın başında olduğu bir Türkiye var.


Her fırsatta Türkiye'nin aleyhine hareket ettiği tescillenmiş bir Avrupa var.


Ve Türkiye'yi hedef alan terör örgütlerine silah veren, 15 Temmuz darbe girişiminin arkasındaki terör örgütü liderini himaye eden ve Türkiye demokrasisini bir türlü hazmedemeyen bir ABD var.


Gelgelelim Türkiye düşmanları bu fiili duruma rağmen yürüttükleri necis harpten vazgeçmiş değiller. Yeni araçlara başvuruyorlar. Hepimizin gözleri önünde Türkiye ekonomisi çeşitli manipülasyonlarla krize sokulmak isteniyor.


Moody's adlı "uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu" tam da bu amaçla devreye giriyor. Uluslararası yatırımcılara Türkiye'nin "yatırım yapılabilir ülke" olmaktan uzaklaştığını söylüyor. Türkiye ekonomisinin 1994'teki seviyesinde olduğu yalanını söylüyor. Nasıl da tesadüf değil mi?
.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Rüşvetten tutuklanan hakimin serveti ortaya çıktı
Türkiye
İpsala Sınır Kapısı'ndan geçişler başladı
Dünya
Mısır'da darbe karşıtı 128 kişi, 3 ila 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Hava Durumu

12°
Detaylı Hava Raporu