Ekşi Sözlük adiliğini sürdürüyor!

Ekşi Sözlük adiliğini sürdürüyor!


'Ekşi Sözlük' isimli çöplük yeni bir skandala daha imza attı. Sözlükteki ahmak 'yazarlar' adice Allah'ın ayetleri ve Kurban Bayram ile alay etti. Hz. İbrahim'in Hz. İsmail'i kurban edecekken gökten koç inmesini 'hayal' olarak nitelediler.

Ekşi Sözlük denilen çöplükte İslam düşmanlığı hat safhaya ulaştı. 

Sözlük'teki bazı beyinsiz 'yazarlar' Kurban Bayramı ve Allah'ın ayetleri ile küstahça alay etti.

'Rüya için çocuk kesecek adama gökten koyun inmesi' gibi alçakça bir başlıkla açılan konuya onlarca kendini bilmez ahmak adice yorumlar yazdı.

Buradan vermeye bile imtina ettiğimiz küstah yorumlarda Saffat Suresi 101 ayette geçen "Yarabbi! Bana sâlihlerden (bir çocuk) ihsan buyur. Biz de onu pek yumuşak tâbiatlı bir oğul ile müjdeledik" ifadeleri ile alay eden alçaklar, Hz. İbrahim'in evladını Allah yolunda kurban vermek istemesini de aşağılama çabasına girdiler.

Hz. İbrahim, Hz. İsmail’i kurban edecekken Allah (cc) tarafından bu sadaka ve tevekkülün karşılığı olarak gökten koç inirmesini 'hayal' olarak nitelendiren ahmaklar tam anlamıyla saçmaladı.

Yüzde 99'u Müslüman olan bir toplumda böyle kalleşlerin elini kolunu sallayarak dolaşması, internet üzerinden ağızlarına geleni sayması büyük tepki ile karşılanırken, Emniyet birimlerinin ne zaman harekete geçeceği de merak konusu oldu.

 

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
'Türkiye nüfusunun 2040'da 100 milyonu geçmesi bekleniyor'
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu