Dünya Liderlerinin Katıldığı Satanist Ayin!

Dünya Liderlerinin Katıldığı Satanist Ayin!

 • 22 Ağustos 2016 18:30


İsviçre'nin Cern kasabasının yakınlarında St. Gotthard tünelin açılışında dünya liderlerinin katıldığı tören, satanist ayine dönüştü.

Erdem Sezer - Haber Seyret Özel Haber

    Geçtiğimiz 1 Haziran’da dünyanın en uzun tüneli olan Gotthard Base tünelinin açılışı yapıldı. Almanya, İsviçre ve Fransa’yı birbirine bağlayan bu tünelin yapımı tam 17 yıl sürdü. Üstelik bu tünelin sadece bir etabı için harcanan süre. Bu üç ülkeyi İtalya’ya bağlayacak tünelin tamamının ise 2020 yılında bitirilmesi öngörülüyor. Tünel tamamen bittiğinde İsviçre’nin Zürih kentinden İtalya’nın Milano kentine gitmek sadece 2 saat 40 dakika sürecek.

    Tünel için şu ana kadar 11 milyar avro harcanırken toplam maliyetin 20 milyar avro olması bekleniyor. İsviçre alplerinin altından geçen tünel, yerin 2300 metre altından geçiyor ve tam 57 km uzunluğunda. Tünel adını ise İsviçre’nin St. Gotthard kasabasından alıyor.

Törenden çok satanist ayin...

    Ancak tüneli ilgi çekici hale getiren başka bir şey. O da açılış seramonisi. Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, İtalya Başbakanı Matteo Renzi ve İsviçre Ulusal Konseyi Başkanı Schneider-Ammann’ın katıldığı tören, bir açılış töreninden daha çok satanist ayinini andırıyor.

    Zombi yürüyüşüyle açışışın yapılacağı alana gelen işçiler, eşcinsellik ihtiva eden erotik danslar, törenin baş kahramanı olan Baphomet ve Lucifer…

    Tünel açılışı ile alakasının ne olduğu anlaşılamayan gösteride yapılan hareketler ve çizilen sahnelerin aslında hepsinin satanik birer manası var.

Kutsal Roma yolunda çok önemli katkı.

    Gotthard’ın hikayesi ise çok enteresan. M.S. 960-1038 yılları arasında yaşayan katolik aziz Gotthard, Bavyera’lı Kutsal 2. Heinrich’nin önce Almanya sınırını sağlamlaştırmasında, sonrasında ise Kutsal Roma Cermen imparatorluğunu ele geçirmesinde çok önemli katkıları olmuş bir şahıs. Zaten aziz ünvanının verilmesinin sebebi de bu. Kral 2. Heinrich, İtalya seferini yapıp kraliyet tacını ele geçirdikten sonra Almanya’ya dönerken Gotthard tünelini kullanıyor. Yani Gotthard kasabasının ve tünelinin Kutsal Roma Cermen imparatorluğunun canlandırılmasında sembolik bir önemi var.

Roma'yı Canlandırma Hayali

    1453 yılında yıkılan Roma İmparatorluğu, yıkılmadan önce Kudüs’ü fethetmek için defalarca sefer düzenlemişler ve başarılı olamamışlardı. Yıkıldıktan sonra ise en büyük hedefi İstanbul’u ve Kudüs’ü tekrar fethetmek için Kutsal Roma İmparatorluğunu diriltmek olan gizli bir örgütün var olduğu konuşuluyor.

Gezi Parkı eylemlerinde Kadıköy'de bir cami duvarına yazılan yazı ve ODTÜ'deki eylemlerde Roma askeri kıyafeti giymiş bir eylemci

Osmanlı'nın Avrupa yürüyüşünün durduğu yer

    Kasabanın batı için bunun haricinde başka bir önemi daha var. St. Gotthard kasabası Osmanlı’nın, yani İslam’ın Avrupa’daki ilerleyişinin durdurulduğu yer. 1 Ağustos 1664 yılında Osmanlı İmparatorluğu ile Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu arasında St. Gothard kasabasında büyük bir savaş yapılıyor ve savaş Osmanlı’nın kesin mağlubiyeti ile sonuçlanıyor. Bu savaştan sonra Osmanlı Avrupa’daki topraklarını birer birer kaybederken ardında bıraktığı bütün medeniyet de siliniyor.

    Kutsal Roma için bu kadar öneme haiz bir yerdeki tünelin açılışındaki gariplikler ise normal bir insanı dehşete düşürecek cinsten. Tek başına bile insanı hayrete düşürebilecek bu gösterinin Almanya, Fransa, İtalya ve Avusturya liderlerinin önünde yapılması garabeti bir kat daha büyütüyor.

Yeni Dünya Düzenine geçiş

    St. Gotthard gibi sembolik önemi yüksek bir yerde böylesine sembollerle yüklü bir ayinin yapılmasını uzmanlar “Yeni Dünya Düzeni”ne geçişin ilanı olarak değerlendiriyor.

   Tören öncesinde semavi dinlerin temsilcisi din adamları birlikte Roma tarzı büyü ayini düzenlendi.

 

    Daha önce FETÖ’nün yürütmüş olduğu dinler arası diyalog projesi kapsamında Antalya’da “Dinler Bahçesi” adında bir bahçe yapılmıştı. Bu bahçede Cami, sinegog, kilise ve cemevi bir aradaydı.

    Fotoğrafta Cami, kilise ve sinegog bir arada görülüyor.

 

    St. Gotthard’daki ayinden hemen sonra İngiltere’nin Roma imparatorluğunun varisi gözüyle bakılan Avrupa birliğinden çıkması ve dinleri birleştirme projesinin Türkiye ayağını yürüten FETÖ’nün darbe girişiminde bulunması akıllarda aralarında bir bağlantı olup olmadığı ile ilgili soru işareti oluşturuyor. Osmanlı İmparatorluğunun Avrupa'da ilerleyişini durduran St. Gotthard savaşında başı çeken Avusturya'nın, son dönemde Türkiye'ye karşı hakaret ve iftiralarla kampanya yürütmesi de şüpheleri arttırıyor.

 

St. Gotthard’daki ayinden Görüntüler    

Önce bir araçla getirilen işçiler, kaçışmaya çalışıyorlar ama nafile. Makineleştirilmek üzere götürülüyorlar. Daha sonra gelen araçtakiler ise tepki vermiyor.


Daha sonra gelen ve kaçmaya çalışan işçiler ise ölüyor


Bu sefer yarı çıplak, eşcinsel hareketler de barındıran erotik danslar eden bir ekip getiriliyor. Lucifer de burada ortaya çıkıyor.


Lucifer geldiğinde herkes itaat etmeye başlıyor. Etmeyenler ölüyor. Bu arada zincirlerinden kurtulmaya çalışan bir isyancı Lucifer’i kızdırıyor ve işçiler Lucifer’den af dilemeye başlıyor.


Lucifer (Lusifer) nedir? Genellikle Hıristiyan inanışına göre şeytanı tasvir etmek için kullanılan “Işık Getiren” manasında bir kelimedir. İncil’de ve Tevrat’ta da bahsi geçen Lucifer, büyük beyaz kanatları olan cennetten kovulmuş bir melek olarak tasvir edilir.


Bu noktadan sonra devreye Baphomet giriyor ve gösteri artık tamamen bir satanist ayin halini alıyor.


Baphomet (Bafomet) nedir? 14. yüzyılda katolik kilisesinin aforoz ettiği tapınakçıların taptığını iddia ettiği şeytani figürün adıdır. Büyük boynuzları olan keçi kafalı bir insan şeklinde tasvir edilir.


Törene katılan liderler Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, İtalya Başbakanı Matteo Renzi ve İsviçre Ulusal Konseyi Başkanı Schneider-Ammann


Gösterilerin açık havadaki robotlaştırılmış işçiler görülüyor.


İşçiler bir anda üstlerini çıkartıyorlar ve …


Beyaz bir toz bulutu içerisinde çıldırmış gibi hareketler yapmaya başlıyorlar.


Toz bulutu dağıldıktan sonra hipnotize olmuş, uyuşmuş bir hal alıyorlar.


Tünel inşaatı sırasında ölenlerin ruhlarını ortaya çıkıyor. (İnşaat boyunca 207 işçi yaşamını yitiriyor.)


Dev ekranda sema dönen bir işçi belirirken Baphomet tekrar ortaya çıkıyor.


Baphomet dans ederken ruhlar acı çekiyor.


Ekranda beliren Baphomet ve uçan böcekler. Bok böcekleri eski Mısır'da kutsal kabul edilen tılsımlı olduğuna inandıkları bir böcektir. Eski Mısırlılar onun yaratılış, erkekliğin tartışılmaz gücü, üreme, bilgelik, reankarnasyon, ölümsüzlük ve yenilenmeyle özdeşleştiğine inanırlar. Günümüzde bile bu böcekten yapılmış takılar yaygın bir şekilde kullanılır.


Ruhlar Baphomet’e secde ediyorlar.


Makine çarkları arasında ezilen işçiler.


Büyük başlı iş adamları.


Zamana secde ediyorlar. Deizmde (yani bir yaratıcının olduğunu kabul edip, dinleri reddeden inanışta) ve masonlukta tanrıya, "ilahi saatçi" ismi de verilir.

 

 

St. Gotthard Tünelinin Açılış Seramoninin Tamamı

 

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

 • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

 • genc

  25 Ağustos 2016 07:04

  Cevap Ver

  Yerde ve gökte en büyük Allah tır. O da bizimledir. Allah ın nuru üflemekle sönmez.

 • Serkan durgun

  23 Ağustos 2016 08:59

  Cevap Ver

  zalimler icin yasasin cehennem

 • havva

  22 Ağustos 2016 23:23

  Cevap Ver

  Işçiler koleleri temsil ediyor.koleler efendiler bu boyle kademe kademedir. Bu mason ayinleri geleneksel dans olarak dunyaya asilamaya calisiliyor ama her ayinde bir kurban olur bakalim bu ayinden sonra ne cikacak

   kurban sundukları ayinde 2 gün önce yapılmıştı aslında. Cernde satanist ayin diye aratırsanız karşınıza videosu çıkar.

Gündem
Erdoğan'dan Trump ve ABD'ye çok sert sözler!
Türkiye
Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde 'kadro' eylemi
Dünya
Petrol zengini ülkenin ekonomisi çöküyor

Hava Durumu

19°
Detaylı Hava Raporu