Terör örgütü DAEŞ, Said Nursi'ye saldırdı!

Terör örgütü DAEŞ, Said Nursi'ye saldırdı!

  • 19 Ağustos 2016 13:23


Said Nursi'yi dergisinde kapak yapan terör örgütü, alçakça ifadeler kullandı.

FETÖ üzerinden Bediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur ve Nur talebelerine saldıranlara din adını kullanan kanlı terör örgütü DAEŞ de katıldı.

Türkçe yayınladığı dergisinde Said Nursi'yi kapak yapan terör örgütü, burada yer vermeyeceğimiz alçakça ifadeler kullandı.

Kur'an ve Hadisi kullanarak sapkın bir düşünceye sahip olan terör örgütü IŞİD, kendilerinden başka herkesi kafir ilan ediyor.Bediüzzaman Hazretleri dünyayı fitne ve fesada sokanları "zındıka komitesi" ve ifsad şebekesi" olarak isimlendiriyor. Terör örgütü IŞİD de bu komite ve şebekelerin maşalığını yaparak İslam'a en büyük darbeyi vuruyor. Müslümanları katlediyor.IŞİD'in kimlerin sözcüsü olduğu aşağıdaki haberlerde açıkça yer alıyor:

NEDEN IŞİD İSRAİL'E, İSRAİL İŞİD'E SALDIRMIYOR?

Independent gazetesinin tecrübeli Orta Doğu muhabiri Robert Fisk "IŞİD neden asla İsrail'e saldırmıyor?" diye sordu.Fisk'in yazısının başlığı "IŞİD barbarlığı ile gazetecileri körleştiriyor ama biz örgütü objektif bir şekilde soruşturmayı sürdürmeliyiz".Independent muhabiri, gazetecilerin IŞİD'in lider kadrosunun dile getirmediği konulara odaklanması gerektiğini vurguladı.Fisk'in yazısından ilgili satırlar şöyle:"IŞİD neden asla İsrail'e saldırmıyor? Haçlılardan, Şiilerden, Hristiyanlardan ve bazen Yahudilerden nefretini dile getirirken, 'İsrail' kelimesi neden ağza alınmıyor? İsrail'in Suriye'ye yönelik hava saldırıları neden daima hükümeti ve Suriye yanlısı İran güçlerini hedef alıyor, IŞİD asla vurulmuyor?"

IŞİD ABD, İSRAİL VE İNGİLTERE ORTAK YAPIMIDIR

ABD Ulusal Güvenlik Dairesi eski çalışanı Edward Snowden ilginç bir iddiada bulundu. Snowden, IŞİD'in bölgede İsrail'in güvenliğini tesis etmek için Amerika, İngiltere ve İsrail istihbaratıyla ortak çalıştığını iddia etti. Gizli bilgileri sızdırdığı için kaçarak Rusya'ya sığınan ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı ve ABD ulusal güvenlik dairesi eski çalışanı Edward Snowden, IŞİD ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. Snowden, Irak'ta kaosa neden olan IŞİD'in arkasında ABD, İngiltere ve İsrail istihbaratı olduğunu ileri sürdü. "IŞİD İSRAİL'İN GÜVENLİĞİNİ SAĞLIYOR" IŞİD'in bölgede İsrail'in güvenliğini tesis ettiğini söyleyen Snowden'a göre ABD, İngiltere ve İsrail istihbaratları dünyadaki bütün terörü "eşek arısı yuvası" adlı bir strateji ile bir araya getirmeye çalışıyor.  Eski ajan Snowden, İsrail'i korumak için, Ortadoğu'da İsrail'e karşı olan grupların kendi içlerinde savaştırıldığını ileri sürdü.

 BAĞDADİ'NİN SENATÖR MC CAİN'LE OLDUĞU İDDİA EDİLEN FOTOĞRAF 

Snowden'ın açıklamaları büyük yankı uyandırdı. Çünkü daha önce de IŞİD Lideri Ebubekir El Bağdadi'nin bir yıl boyunca MOSSAD tarafından yoğun bir askeri eğitim, dini kurslar ve konuşma becerisi kursları aldığı iddia edilmişti. Ayrıca Bağdadi'nin Washington'daki bir görüşmede eski senatör John MC Cain ile aynı fotoğraf karesinde yer aldığı ileri sürülmüştü.Kaynak: Terör örgütü IŞİD, Said Nursi'ye saldırdı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

15°
Detaylı Hava Raporu