Deniz Feneri Ankara Şubesi Sivas'ta ihtiyaç sahiplerine iyilik dağıttı

Deniz Feneri Ankara Şubesi Sivas'ta ihtiyaç sahiplerine iyilik dağıttı


Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi tarafından Sivas il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve giyim dağıtımı yapıldı.

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları, yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Dernek, yoksul aileler için köy köy kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatlar titizlikle incelenerek yapılan araştırmalardan sonra, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapılıyor.

Dağıtımlar kapsamında, Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi tarafından Sivas il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi 312 aileye gıda, 304 aileden 1452 ferde giysi yardımları dağıtıldı. Dağıtılan yardımların toplam tutarı: 225 Bin TL.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi’nden yapılan açıklamada; İhtiyaç sahibi ailelere ellerinden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıldığı belirtilerek, "Hedefimizde daha çok yardım dağıtmak, daha çok mağdura ulaşmak daha çok iyilik yapmak var.” dendi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
AB'den Barzani'ye referandum çağrısı
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
AB'den Barzani'ye referandum çağrısı

Hava Durumu

37°
Detaylı Hava Raporu