Kur'an Kursu Öğreticisi görünümlü 'ABLA'lar da ayıklanıyor

Kur'an Kursu Öğreticisi görünümlü 'ABLA'lar da ayıklanıyor

  • 12 Ağustos 2016 17:28


Diyanet İşleri Başkanlığı'nda yürütülen FETÖ/PDY operasyonları kapsamında açığa alınan son dalga 2 bin 560 personelinin içerisinde hatrı sayılır bir şekilde Kur'an Kursu Öğreticisinin olması dikkatlerden kaçmadı. Açığa alınan FETÖ'cü İlçe Müftüleri bölgesinde daha çok yapılandıkları ortaya çıktı.

Özellikle müftüsü de FETÖ mensubu olan ilçe müftülüklerinde, daha fazla görülen ve bu kapsamda açığa alınan Kur'an Kursu Öğreticilerinin çokluğu gözlerden kaçmadı.  Devlet kurumlarına itina ile dantel gibi görülen lanet FETULLAH'ın hain militanlarının koordinalı bir şekilde dağılımı ve paslaşmaları yok artık dedirtti. 

Açığa alınan ilçe müftülerinin beraberinde Kur'an Kursu Öğreticilerinin de deşifre olması bu yapılanmanın planlı ve senkronize olması, akıllara beraberinde bir çok soru işaretini de getirdi. Diyanet'e enjekte edilen Kur'an Kursu Öğreticisi görünümlü ABLALARIN Diyanet teşkilatının çatısı altında örgüt faaliyetlerini ve finansal destek organizasyonlarını nasıl yürüttükleri ise ayrı bir merak konusu oldu. Diyanet'in ekmeğini yiyen bazı abla KKÖ'lerin bu onurlu mesleği kirli ve kanlı bir örgüte nasıl alet ettikleri akıllara durgunluk veriyor. 

Diyanet camiası olarak dehşet verici olduğunu ifade etmekle beraber, Diyanet'e ve devlete ihanet eden bu Fetö ablalarının gerek izdivaç maharetlerini ve gerekse de finansman koordinasyonundaki becerilerinin gün geçtikçe şok edici bir şekilde ifşa edilmesini  çok ürkütücü ve geç kalınmış bir operasyon olduğunu da belirtmek gerekir. 

Ayrıca  İl ve ilçe müftülüklerinde belirlenen en gözde yerlere FETÖ'cü Kur’an Kursu öğreticilerinin yerleştiği bilgisini paylaşan okurlarımıza ve edindiğimiz bilgilere dayanarak söyleyebiliriz ki,  kurum içerisindeki aktif Kur'an Kursu Öğreticileri ne yazık ki örgüte bir maşa olarak kullanılmış. Makam mevki hırsı mı bilinmez ama vatan hainleri ile bağlantı içerisinde bulunan kurumuna ve ülkesine ihanet eden gözü dönmüş  Kripto Ermeni çetesiyle kendi ülkesine iç savaş ilan eden  Diyanet personelinin verilecek çok hesabı var. Zira ülkemize ve Diyanet teşkilatına verdikleri zararın etkisi, "imamın sarığı leke tutmaz" misali yıllarca sürecek belki.

Bırakın maddi zararı, ya insanların zihnindeki o temiz din, Diyanet algısı nasıl resetlenecek?

Diyanet'in yıllarca uğraşıp dişiyle tırnağıyla kazandığı  GÜVEN duygusu, bu gün üç beş çapulcunun vatanın bağrına sapladığı ihanetle, heba mı olacak?

Diyanet, kurumu itibarsızlaştıran iç mihraklardan olabildiğince temizlenmeli, teşkilatın yaraları bu dejenarasyondan ivedilikle sarılmalıdır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Hollywood yıldızları sorun yaşamayacak.
Türkiye
Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde 'kadro' eylemi
Dünya
İtalya'nın kuzeyinde özerklik referandumuna doğru

Hava Durumu

18°
Detaylı Hava Raporu