Chrome'dan mesajlaşma eklentisi

Chrome'dan mesajlaşma eklentisi


Google Chrome'da mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında toplayan yeni bir eklenti yayınlandı. Bu eklenti sayesinde WhatsApp, Messenger, Skype, WeChat gibi birçok mesajlaşma uygulaması bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor.

Gündelik hayatımızın çoğunluğu işyerinde ve bilgisayar başında geçiyor. Hemen her işimizi bilgisayar gibi teknolojik aletler üzerinden takip edip yönlendiriyoruz. Diğer taraftan bilgisayar teknolojisinin yanı sıra akıllı telefonlara gelen uygulamaların sayısı da arttı ve bilgisayarların işlerini yapmaya başladı. Böylece durum daha da çetrefilli hale gelmeye başladı.
İşte bu durumu ortadan kaldırmak için Google Crome'den yeni bir eklenti geldi. Bu eklenti, akıllı telefonlarda kullandığımız en popüler mesajlaşma platformlarını bir araya getiriyor. WhatsApp Facebook, Messenger, Skype, WeChat gibi daha birçok platformu bir araya getiren eklenti, bu uygulamaları aktif kullananlara büyük kolaylık sağlıyor. All-in-One Messenger adlı Chrome eklentisi tek sayfada topladığı platformları, bir yerden kullanma imkanı veriyor.

Bildiğiniz gibi bu tür uygulamalar mobil platformlarda bulunuyor. Lakin bilgisayar başında daha fazla vakit geçirenler için bir uygulama bulunmuyordu. Artık All-in-One Messenger adlı Chrome eklentisi, bu imkanı kullanıcılarına sunacak.
Söz konusu eklentiyi indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Denizaltı projesinde sıra Muratreis'te
Türkiye
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Dünya
'720 bin Arakanlı çocuk kapana kısılmış durumda'

Hava Durumu

Detaylı Hava Raporu