TBMM'de yeni atamalar

TBMM'de yeni atamalar


TBMM Genel Sekreter Yardımcıları Bozdağ, Kaya ve Tamirci, TBMM Başkan Müşaviri görevine atandı. Bazı üst düzey bürokratlar arasında da görev yeri değişikliği oldu.

TBMM Genel Sekreter Yardımcıları Muhammet Bozdağ, Kemal Kaya ve Mustafa Tamirci, TBMM Başkan Müşaviri görevine atandı.

TBMM Genel Sekreter Yardımcıları Muhammet Bozdağ, Kemal Kaya ve Mustafa Tamirci, TBMM Başkan Müşaviri görevine getirildi. Bu çerçevede, bazı üst düzey bürokratlar arasında da görev yeri değişikliği oldu.

Öte yandan TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Meclis Başkan Müşavirliğine atananlardan Muhammet Bozdağ'a gönderdiği yazıda, bürokrasideki olağan görev değişiklikleri çerçevesinde kadro değişikliği planlaması içinde olduklarını, Bozdağ'ın da bundan sonra TBMM Başkan Müşaviri olarak göreve devam etmesini arzu ettiğini belirtti.

İsmail Kahraman, söz konusu yazıda "Şurasının bilinmesini isterim ki yaşanan bu görev değişikliğinizin darbe teşebbüsü sonrası yapılan el çektirmelerle alakası yoktur. Yaşanan güncel durum içerisinde hakkınızla ilgili arada böyle bir irtibat kurulmasını istemeyeceğim için, bu yazıyı kaleme aldım. Ülkemizin bir daha böyle bir badire yaşamaması dileğiyle, hayırlı günler ve başarılar dilerim." ifadelerine yer verdi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Hollywood yıldızları sorun yaşamayacak.
Türkiye
Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde 'kadro' eylemi
Dünya
İtalya'nın kuzeyinde özerklik referandumuna doğru

Hava Durumu

16°
Detaylı Hava Raporu