Kilise değil PKK eleman ofisi!

Kilise değil PKK eleman ofisi!


Hristiyan Batı ülkeleri, kendi topraklarında PKK terör örgütüne ofis ve barınma hakkı tanıyarak Türkiye’yi açıkça hedef alırken, Türkiye’de yaşayan Hristiyanlar da PKK’ya destek konusunda boş durmuyor.

Hristiyan Batı ülkeleri, kendi topraklarında PKK terör örgütüne ofis ve barınma hakkı tanıyarak Türkiye’yi açıkça hedef alırken, Türkiye’de yaşayan Hristiyanlar da PKK’ya destek konusunda boş durmuyor. 

Amerikan ordusundan emekli Joel Patrick Johnson’ın, Antalya Protestan Kilisesi’nin üyesi olarak Antalya’da çalışan Kürt gençlerine PKK’ya katılmaları yönünde telkinlerde bulunduğu öğrenildi. Turizm sektöründe çalışan Kürt gençleri kiliseye davet ederek samimiyet kuran ABD emekli askeri Johnson, PKK’nın kutsal bir savaş yürüttüğünü söyleyerek gençleri Kandil’e gitmeleri için ikna etmeye çalışıyor. 

İÇERİDE DIŞARIDA İHANET

Avrupa’nın göbeğinde PKK’ya her türlü dolaşım ve propaganda hakkı sağlayan Hristiyan Batı dünyası, Türkiye’deki kilise ve benzeri örgütlenmeleri ile de Kürt gençlerini terörizme özendirmek için elinden geleni yapıyor. Gazeteci, STK mensubu ve bazı meslek grupları kimliği ile Türkiye’ye gönderdiği ajanlarla hem misyonerlik hem de provokasyon faaliyetleri yürüten Haçlı zihniyeti, Müslüman toplumların çocuklarını zehirlemeye çalışıyor. Türkiye’de misyonerlik faaliyetinde bulunan emekli ABD askeri Joel Patrick Johnson’ın Antalya Protestan Kilisesi’ne üye olup olmadığını araştırmak üzere aradığımız kilise rahip yardımcısı H.G., “Kendisinin numarasını veremem ama mesajınızı ve telefon numaranızı kendisine iletebilirim” diyerek ABD’li misyonerle ilişkide olduklarını doğruladı.

PKK SİTELERİNDEN İLGİ

Antalya Protestan Kilisesi'nin PKK'ya eleman kazandırmaya dönük çabalarının bir diğer kanıtı da PKK'ya yakın internet haber sitesi ve gazetelerinin bu kiliseye gösterdikleri yoğun ilgi oldu. PKK terör örgütüne destek veren www.yüksekovahaber, “Astsubay çocuğu rahip vicdani retçi oldu” başlığıyla kiliseyle ilgili haber yayınlamış. 

Kaynak: Yeni Akit Gazetesi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Lübnan Dışişleri Bakanı Bassil Türkiye'ye gelecek
Türkiye
Yüz nakli yapılan Recep Sert tutuklandı
Dünya
Nijerya’da bombalı intihar saldırısı: 10 ölü, 30 yaralı

Hava Durumu

14°
Detaylı Hava Raporu