DÜNYA TÜRK FORUMU TOPLANIYOR

DÜNYA TÜRK FORUMU TOPLANIYOR


Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin (TASAM) tarafından organize edilen 5. Dünya Türk Forumu, 1-3 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin (TASAM) tarafından organize edilen 5. Dünya Türk Forumu, 1-3 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği’nden yapılan açıklamaya göre 5. Dünya Türk Forumu’na dernek yönetimi ve üyelerinden geniş katılım sağlanacak.

Stratejik İletişim: Referans Değerler, Kurumlar, Kişiler ve Türk Diasporası Vizyonu, Stratejik İletişim ve Yönetişimi” ana temalarıyla 1-3 Haziran’da düzenlenecek olan 5. Dünya Türk Forumu’nun 2. Gün oturumlarında medeniyetler arası etkileşim masaya yatırılacak. 5. Dünya Türk Forumu’nun medeniyetler arası etkileşimde medya’nın rolü ve Gaspıralı modeli’’Dilde Fikirde İşte Birlik’’ başlığı altında Ahmet Yeşiltepe’nin oturum başkanlığını yaptığı altıncı oturumda -İsmail Cengiz ,Zafer Karatay,Güngör Yavuzaslan ,Emrah Güney,Zeynel Abidin Kıymaz-,Ramazan Biçer panelist olarak katılacak. Oturumda Hüseyin Bozan müzakereci olarak söz alacak.

Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği’nde yapılan açıklamaya göre Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin (TASAM) tarafından organize edilen 5. Dünya Türk Forumu ve Kızıl Elma Ödülleri Türk Dünyası’nda en geniş katılımlı ve kapsamlı çalışma olarak kabul ediliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
CHP'li vekil "masum siviller" demişti, pkk yalanladı "bizim adamlarımız"
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
IKBY'de referandum sonuçları

Hava Durumu

23°
Detaylı Hava Raporu