Yönetmen evini basan cinleri kameraya çekti

Yönetmen evini basan cinleri kameraya çekti

  • 07 Mayıs 2016 10:38


'İfrit'in Diyeti Cinnia' filminin yönetmeni Özgür Özberk, filmi çektikten sonra evini cinlerin bastığını belirterek "Elimde kamera görüntüleri var. Doktorumun adeta kanı dondu" dedi.

Bir film çektiler hayatları film oldu... İfrit'in Diyeti Cinnia filmini çeken ekip dehşeti yaşadı. Geçen hafta filmin vizyona girişi yaşananlar sebebiyle ertelenmişti. Bu hafta film vizyona girerken cinlerin musallat olduğu yönetmen Özgür Özberk neler yaşadığını ilk kez anlattı.

"EVİMDEN TAŞINMAK ZORUNDA KALDIM"

Özgür Özberk internethaber.com sitesine yaptığı açıklamada İfrit'in Diyeti filminin ardından paranormal olaylar yaşadığını doğruladı. Peki neler yaşamıştı? Bu konuda ilk kez konuşan Özgür Özberk, "Evimde görüklerimden dolayı taşınmak zorunda kaldım" dedi.

İLK KEZ CİNLERİN LİSANI KALİ DİLİNİ KULLANDILAR

İfrit'in Diyeti Cinnia filmindeki ayin sahnesinde cinlerin lisanı olan Kali dili kullanıldı. İlk kez böyle bir çekim yapılırken yönetmen yaşadığı dehşeti bu dili kullanmış olmasına bağlıyor.

Kali dilini kullanma konusunda Mührü Vekil'e ısrarcı olduğunu anlatan Özgür Özberk, "Filmimizin senaryosunu yazdığımızda gerek mührü vekil'in cinlerle konuştuğu bölümde, gerekse ayin sahnesindeki ritüellerin daha gerçekçi olması için kali dili'ni kullanmakta ısrarcı oldum. Hocamız gerekli uyarıları yaptı ancak ben yine de sahneleri çektim" dedi.

GARİP SESLER VE GÖRÜNTÜLER BAŞLADI

O sahnelerin çekimlerine kadar herşeyin yolunda gittiğini belirten Özgür Özberk "Ne olduysa ondan sonra oldu. Çekimlerden sonra evimde bile garip sesler anlam veremediğim görüntüler görmeye başladım. 5 ay sabredebildim. Sonunda evimi değiştirmek zorunda kaldım''i dedi.

EVİNİ BASAN CİNLERİ KAMERAYA ÇEKTİ

Yönetmen Özgür Özberk kendisine musallat olan cinleri kameraya çektiğini de söylüyor.
Görüntüleri psikolojik destek aldığı doktoruna da izlettiğini belirten yönetmen Özgür Özberk, "Bütün bu yaşananları mantık dışı bulan bulmayan herkese saygım sonsuz. Elimde kamera görüntüleri var. Mühr-ü vekil hocam ve bir psikolog doktor arkadaşımdan başkasına izlettirmedim. Hocam doğal olarak sakin karşıladı ama doktorumun adeta kanı dondu. Çok yakında bunları göstereceğim" dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
Kadir Topbaş istifa etti
Türkiye
THY Boeing'ten 40 adet 787-9 Dreamliner yolcu uçağı alıyor
Dünya
Suriye görüşmelerinde diplomasi atağı

Hava Durumu

18°
Detaylı Hava Raporu